reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Oj Tak zwłaszcza ta wygoda na zakupach ;) nam nogi z fotelika juz dawno wystają takie to moje dziecię długie. Mój ma już 8200 ale do siadanIa to jeszcze troche. o_O
 
reklama
Oj Tak zwłaszcza ta wygoda na zakupach ;) nam nogi z fotelika juz dawno wystają takie to moje dziecię długie. Mój ma już 8200 ale do siadanIa to jeszcze troche. o_O
Ooo przypomniało mi się jeszcze, że właśnie jak nóżki wystają to żeby wyciągnąć ta wkładkę co jest w nosidełku i trochę się miejsca zrobi, ale czy ro prawda to nie wiem nie próbowałam.
 
My jeździmy w spacerówce jak B skończył 5,5 miesiąca bo się nie mieścił.. U nas nawet nie ma opcji z pełzaniem, a gdzie tam raczkowanie [emoji17] Jak chce cos dostać to turla się z brzucha na plecy po kilka razy aż sięgnie..
 
My[emoji170]
IMG_20181213_193744_289.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181213_193744_289.jpeg
    IMG_20181213_193744_289.jpeg
    38,6 KB · Wyświetleń: 545
My jeździmy w spacerówce jak B skończył 5,5 miesiąca bo się nie mieścił.. U nas nawet nie ma opcji z pełzaniem, a gdzie tam raczkowanie [emoji17] Jak chce cos dostać to turla się z brzucha na plecy po kilka razy aż sięgnie..
Ja mam akurat dużą gondole taka szukałam bo u mnie w rodzinie dwu metrowi ludzie są ;) a widzę czasem zwłaszcza te mega nowoczesne wózki to mają takie malutkie gondole ze szok. Przyjdzie i czas na niego do pelzania ;) moj się już tak wkurza na brzuchu leży i normalnie pompki robi bo nie może obczaić żeby rączkami i nóżkami się poruszać biedny czasem to jak taka foka wygląda rzuca się do przodu :D
 
Ja mam akurat dużą gondole taka szukałam bo u mnie w rodzinie dwu metrowi ludzie są ;) a widzę czasem zwłaszcza te mega nowoczesne wózki to mają takie malutkie gondole ze szok. Przyjdzie i czas na niego do pelzania ;) moj się już tak wkurza na brzuchu leży i normalnie pompki robi bo nie może obczaić żeby rączkami i nóżkami się poruszać biedny czasem to jak taka foka wygląda rzuca się do przodu :D
Moja tak samo nie chce się jej dupy podnieść woli pokrzyczeć i nerwy pokazać, a jaka przy tym śmieszna jest haha[emoji23] moja też tylko podeprze się a jeszcze nie wie że noge i rękę ma dać do przodu. Jakby człowiek już by chciał żeby te Maleństwo robiło postępy, a tu jak na złość nie chcą. Mojej siostry syn miał pół roku o stał już w łóżeczku, a ona ani siadania, ani raczkowania[emoji2360][emoji2372]
 
reklama
Oj nie ma się do czego spieszyć, dopóki jest w normie rozwojowej. Dziecko bez zaburzeń "wie", kiedy jest gotowe na kolejny etap.
Ja swojego z oczu nie mogę spuścić już :/
Mi też 2mce temu wyrósł z gondoli i jeździł w spacerówce na leżąco, teraz na półleżąca.
W foteliku nogi szybko wystają, ale tu chodzi o głowę i wagę. Zwykle dzieci wyrastają z łupiny w wieku 12-18mcy.

U mnie domowy szpital- starsza chora, młody chory i ja. Po południu lekarz. W nocy nic nie spałam, jestem wykończona.
 
Do góry