Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ja biorę tylko folian i jod, i D ale D to jak sobie przypomnęBierzecie witaminy ? Dwa razy pytałam ginekologa czy jakieś witaminy mam zażywać, on na to że na razie tylko kwas foliowy, w pierwszej ciąży zalecone miałam od samego początku. Co lekarz to inne podejście do tematu![]()
Bierzecie witaminy ? Dwa razy pytałam ginekologa czy jakieś witaminy mam zażywać, on na to że na razie tylko kwas foliowy, w pierwszej ciąży zalecone miałam od samego początku. Co lekarz to inne podejście do tematu![]()