reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Klaslaw brzuchol super, całkiem ciążowy.

Moja starsza też kiedyś powiedziała, że młodsza to nie jej siostra, bo ma innego ojca. Zresztą co ona nie powiedziała... szkoda gadać, czekam aż skończy szkołę i pokaże jaka jest mądra i zaradna. Nie mogę się doczekać.

Ja mam apetyt za Was wszystkie, więc mogę rozdawać. W życiu nie byłam tak żarta.

Pamiętam jak urodziłam pierworodną, byłam taki chudy szczypior i patrzyłam z zazdrością na miękkie, pulchne matrony, z wielkimi piersiami, które tuliły swoje noworodki podczas karmienia i te maleństwa ginęły w bezpiecznych odmętach ich ciał. Normalnie zazdrościłam bo u mnie były głównie kości i cyc a one rozsiadły się jak pufy i były jak pufy. Sama się chciałam przytulić. Dziwne nie :D
 
reklama
Świetne wieści dziewczyny [emoji4]
Gratuluję poznania płci [emoji4]

U nas dziś mega klotnia się odbyła. A mój szedł do pracy na noc. To nasza pierwsza noc osobno od ponad roku... i rozstalismy się w klotni...

 
Klaslaw brzuchol super, całkiem ciążowy.

Moja starsza też kiedyś powiedziała, że młodsza to nie jej siostra, bo ma innego ojca. Zresztą co ona nie powiedziała... szkoda gadać, czekam aż skończy szkołę i pokaże jaka jest mądra i zaradna. Nie mogę się doczekać.

Ja mam apetyt za Was wszystkie, więc mogę rozdawać. W życiu nie byłam tak żarta.

Pamiętam jak urodziłam pierworodną, byłam taki chudy szczypior i patrzyłam z zazdrością na miękkie, pulchne matrony, z wielkimi piersiami, które tuliły swoje noworodki podczas karmienia i te maleństwa ginęły w bezpiecznych odmętach ich ciał. Normalnie zazdrościłam bo u mnie były głównie kości i cyc a one rozsiadły się jak pufy i były jak pufy. Sama się chciałam przytulić. Dziwne nie :D
Haha wcale nie jest dziwne :-D mi wlasniw przez moja chudosc wmawiali po pierwszej ciazy, ze nie wykarmie dziecka piersia. Wygladalam jak maly, chudy chlopczyk z biustem pameli anderson :-D porownanie do puf bardzo trafione!
 
Super, że wizyty udane u pozostałych mam [emoji3] Gratuluje i zazdraszczam poznania płci [emoji4]
My byliśmy w kinie i tyle co wróciliśmy - padam ze zmęczenia już zatem.

@Hope oddaj No trochę tego apetytu[emoji846]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Świetne wieści dziewczyny [emoji4]
Gratuluję poznania płci [emoji4]

U nas dziś mega klotnia się odbyła. A mój szedł do pracy na noc. To nasza pierwsza noc osobno od ponad roku... i rozstalismy się w klotni...

Napięta sytuacja przez młoda na was się odbija będzie dobrze trzymam kciuki

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry