reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dzis mam jakas zalamke.. Od smierci Oskarka 2 raz od tego czasu ogaladam jego zdjęcia..filmiki.. Rycze jak bóbr.. Tak za nim tesknie ze naprawde.. Jak oglądałam filmiki on tak sie uśmiecha.. Tulac sie do nas.. Tesknie w cholerę za jego dotykiem... Nie mam sil juz do tej tesknoty.. Ja nie dam rade pogodzić sie z tym.. Uciszylam w sobie te uczucia ale dzis na nowo je obudziłam.. Ja go tak kocham.. A Bog mi go odebrał.. Gotuje sie we mnie jak ktos mi mowi ze moze to i lepiej! Nie nie lepiej bo my go kochamy i chcielismy.. A zabral nam go..
 
reklama
20190519_135447.jpg
 
Moja mala myszka.. Zycie Za Tobie bym oddala.. Serce Ci oddalam. Oddalam Ci sie cala... Otoczyles nas swoją miłością.. Nauczyles nas kochac. Nauczyles nas dostrzegac zla na świecie.. Nauczyles nas patrzeć na swiat inaczej.. Nauczyles nas życia. Nauczyles nas zwracac uwage na to co inni nie zwracaja.. Kochanie moje w niebie jestes i bedziesz miłością mojego życia.. Mam nadzieje ze bylo Ci z nami dobrze. Mam nadzieje ze Bozia Maryja i inni święci się Tobą opiekuja jak ja opiekowalam sie Tobą na Ziemi.. Dales mi siłę jaka nie ma nikt. Pamietaj skarbie ze mama i tata zawsze Cie kochamy i bylismy dumni ze mamy tak wyjątkowego synka jak Ty. Braciszek teskni za Tobą i my wszyscy. Byles naszym światełkiem ktory rozpromienia nasze życie.. Nie rozumiem dlaczego tak sie stalo.. Dlaczego przegraliśmy tak ważna walke.. Nie rozumiem dlaczego Bog Cie nam zabral tak szybko.. Udaje twardą wiesz o tym. Wiem ze jestes czuje Cie jak sie tulisz. Przepraszam ze jeszcze z Toba nie rozmawiałam wprost ale mama jeszcze nie da rade. Ale staram sie i wiem ze niedlugo przyjdę i porozmawiamy. I nie Boj sie kiedyś mama przyjdzie do Ciebie i juz Cie nigdy nie wypuszcze z rąk.. Teraz mam misję być dobra osobą by trafic do nieba tam gdzie jestes Ty . kocham Cie Oskarku
 
Jetka on tam czeka. Trzeba wierzyć że to co mamy tu to tylko taki naparstek tego co czeka nas później. Kiedyś wszyscy się tam spotkamy
 
reklama
Moja mala myszka.. Zycie Za Tobie bym oddala.. Serce Ci oddalam. Oddalam Ci sie cala... Otoczyles nas swoją miłością.. Nauczyles nas kochac. Nauczyles nas dostrzegac zla na świecie.. Nauczyles nas patrzeć na swiat inaczej.. Nauczyles nas życia. Nauczyles nas zwracac uwage na to co inni nie zwracaja.. Kochanie moje w niebie jestes i bedziesz miłością mojego życia.. Mam nadzieje ze bylo Ci z nami dobrze. Mam nadzieje ze Bozia Maryja i inni święci się Tobą opiekuja jak ja opiekowalam sie Tobą na Ziemi.. Dales mi siłę jaka nie ma nikt. Pamietaj skarbie ze mama i tata zawsze Cie kochamy i bylismy dumni ze mamy tak wyjątkowego synka jak Ty. Braciszek teskni za Tobą i my wszyscy. Byles naszym światełkiem ktory rozpromienia nasze życie.. Nie rozumiem dlaczego tak sie stalo.. Dlaczego przegraliśmy tak ważna walke.. Nie rozumiem dlaczego Bog Cie nam zabral tak szybko.. Udaje twardą wiesz o tym. Wiem ze jestes czuje Cie jak sie tulisz. Przepraszam ze jeszcze z Toba nie rozmawiałam wprost ale mama jeszcze nie da rade. Ale staram sie i wiem ze niedlugo przyjdę i porozmawiamy. I nie Boj sie kiedyś mama przyjdzie do Ciebie i juz Cie nigdy nie wypuszcze z rąk.. Teraz mam misję być dobra osobą by trafic do nieba tam gdzie jestes Ty . kocham Cie Oskarku
Boziu...czytam i rycze
Jetka tule Cie mocno i modle sie za Was bo nic innego nie moge zrobić.....
 
Do góry