reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Mój uparciuch ułożony od kilku tygodni miednicowo. Pogodziłam się z tym, że prawdopodobnie skończy się cesarką (chociaż ma jeszcze czas, bo to 34 tc), bo bardzo liczyłam na naturalny.
Po tych moich przebojach w ciąży już jest mi obojętnie jak przyjdzie na świat, oby tylko był zdrowy. 🙈
Jestem tego samego zdania :)
 
reklama
Ja jestem teraz w 36tc moja też nadal ma główkę u góry. Tzn miała tydzień temu, ostatnio czułam że się mocno odwróciła no ale nie wiem bo ogólnie dużo fika 🙈 za tydzień mam usg i będziemy sprawdzać czy się orzekręciła, też nie chciałabym cesarki 😭
 
Dziewczyny, czy Wasze maluchy są już ułożone do porodu? Ja właśnie wyszłam od lekarza z USG i mój jest głowa do góry i ma małe szanse żeby się odwrócić. Tak bardzo nie chialam cesarki :p
Byłam dzisiaj na wizycie i główka w dół, czyli bez zmian od poprzedniej wizyty miesiac temu. Córka już waży ponad 2 kg ☺️
 
Ja jestem teraz w 36tc moja też nadal ma główkę u góry. Tzn miała tydzień temu, ostatnio czułam że się mocno odwróciła no ale nie wiem bo ogólnie dużo fika 🙈 za tydzień mam usg i będziemy sprawdzać czy się orzekręciła, też nie chciałabym cesarki 😭
Umówiłam się dziś na próbę obrotu, zobaczymy czy się w ogole uda :)
 
reklama
Do góry