reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Cudownie :) ja będę wiedziała w piątek, jak ułożony jest mój synuś :)
Chociaż mam wrażenie ze w dole brzucha czuje kopniaki, ale może to raczki
Ja byłam pewna, że się nie ułożyła bo myślałam ze po prawej strony u góry takie twarde to główka 😅 okazało się że to pośladki a główka jest na dole a po lewej stronie są nóżki bo tam właśnie najwiecej czuje i widze kopniakow 😅🙈
 
Heej, dziewczyny ja się dopiero wzięłam za wyprawkę 🤣 34+3, bardzo dobry czas 🫣
Jakie polecacie butelki i smoczki uspokajające??

Alez ruszylasz kopyta :-p hehehe:-)

Ja mam lovi smoczki dynamiczne a butelka bedzie zapewne ta ktorej smoczek mlody zaakceptuje. Podsune mu lansinoh lovi nuk i jakas tam jeszcze jedna mam :-)

Gdzies Ty sie podziewala tyle czasu?
 
Alez ruszylasz kopyta :-p hehehe:-)

Ja mam lovi smoczki dynamiczne a butelka bedzie zapewne ta ktorej smoczek mlody zaakceptuje. Podsune mu lansinoh lovi nuk i jakas tam jeszcze jedna mam :-)

Gdzies Ty sie podziewala tyle czasu?
kurczeee No jakoś nie umiałam się wbić w tłum na zamkniętej grupie 🫣 tu sobie tak podczytuje trochę. Jak się czujesz? Ciężko już co?
 
kurczeee No jakoś nie umiałam się wbić w tłum na zamkniętej grupie 🫣 tu sobie tak podczytuje trochę. Jak się czujesz? Ciężko już co?

Ja mam juz koncowke lezaca ale tak lezaca ze wstaje tylko siku i ew sie napic wiec latwo nie jest, ale jak trzeba to trzeba :-)
A co tam u Ciebie?
Ja jak szpieg szoguna-jestem wszedzie 🤪😅
 
Ja mam juz koncowke lezaca ale tak lezaca ze wstaje tylko siku i ew sie napic wiec latwo nie jest, ale jak trzeba to trzeba :-)
A co tam u Ciebie?
Ja jak szpieg szoguna-jestem wszedzie 🤪😅
kurcze to współczuję, bo masz jeszcze syna w domu, dobrze pamiętam? Do którego tc masz leżeć?
U mnie tfu tfu wszystko ok, ciąża cały czas Ok, tylko na łapie jakieś syfy typu covid, zapalenie oskrzeli ale to już grubo bo musiałam sterydy wdychać itp 🫣
Ale ważne że z małą wszystko 😊 ktoś tam się już "rozpakował" na grupie czy trzymiecie się jeszcze??
 
kurcze to współczuję, bo masz jeszcze syna w domu, dobrze pamiętam? Do którego tc masz leżeć?
U mnie tfu tfu wszystko ok, ciąża cały czas Ok, tylko na łapie jakieś syfy typu covid, zapalenie oskrzeli ale to już grubo bo musiałam sterydy wdychać itp 🫣
Ale ważne że z małą wszystko 😊 ktoś tam się już "rozpakował" na grupie czy trzymiecie się jeszcze??

Tak dobrze pamietasz mam Szoguna, ktory przechodzi katastrofalny bunt 4 latka i pewnie to moje lezenie nie pomaga mu w tym wcale a wcale ale jeszcze 2,5tyg. Do 37 mam lezec. Pozniej niech sie dzieje co ma:-)

Ja w tej ciazy tez jak gabka z zarazkami. Ostatnio mialam covida teraz zapalenie zatok i tez jade na sterydach do nosa plus nebulizacja od dzis 🥴 takze never ending story bo infekcji nie licze a i infekcji intymnych tez, brakloby palcow u rak 😅 mysle ze ten rok pod wzgledem mutacji wirusow jest okropny... szkoda ze my takie podatne.

A Twoja latorosl nie sprzedaje Ci takich niespodzianek zes szkoly? Czy sie trzymaja?

Wazne ze z Dzieciatkiem wszystko dobrze :-) juz blizej jak dalej i wszystkie odetchniemy z ulga.
Na zamknietym jeden dzieciaczek urodzonony:-)
 
Tak dobrze pamietasz mam Szoguna, ktory przechodzi katastrofalny bunt 4 latka i pewnie to moje lezenie nie pomaga mu w tym wcale a wcale ale jeszcze 2,5tyg. Do 37 mam lezec. Pozniej niech sie dzieje co ma:-)

Ja w tej ciazy tez jak gabka z zarazkami. Ostatnio mialam covida teraz zapalenie zatok i tez jade na sterydach do nosa plus nebulizacja od dzis 🥴 takze never ending story bo infekcji nie licze a i infekcji intymnych tez, brakloby palcow u rak 😅 mysle ze ten rok pod wzgledem mutacji wirusow jest okropny... szkoda ze my takie podatne.

A Twoja latorosl nie sprzedaje Ci takich niespodzianek zes szkoly? Czy sie trzymaja?

Wazne ze z Dzieciatkiem wszystko dobrze :-) juz blizej jak dalej i wszystkie odetchniemy z ulga.
Na zamknietym jeden dzieciaczek urodzonony:-)
czyli nie tylko mój organizm tak chętnie zaprasza do siebie wirusy.. jedynie infekcje intymne mnie nie dopadają.
Bardzo współczuję buntu! Mam nadzieje, ze mu szybko przejdzie 🫣
Moja młoda właśnie od poniedziałku siedzi w domu z ospą 🤣 jak nie urok to sraczka, ale lepiej, że na teraz a nie za miesiąc 😱
 
reklama
Ja smoczki mam dwa z jeden z bibs a drugi nie pamiętam już w torbie spakowany😅 i dwie butelki z Lansinoh. Jak nie podpasują to wtedy będę próbować coś innego. Ja już na końcówce dosyć mam, ledwo chodzę ale małej się nie śpieszy. Więc szybciej niż po majówce się nie nastawiam 🙈 a termin mam na 9.05. Lekarz zalecił stymulacje sutków zacząć od soboty.
 
Do góry