Iwonka a co to za badanie krwi ktore robilas ? jest obowiazkowe ? a tak poza tym pozycz corci mi na spacer, bo niestety musze sama chodzic

fajnie masz
Polka Co do szkoly rodzenia to ja sie chyba zdecyduje, wlasnie ze wzgledu na M. Tylko tak sie jeszcze zastanawiam ile to kosztuje za mc godzine czy jak ....
OlaK tesciowe sa dziwne moja, wydaje mi sie ze mnie lubi pyta jak sie czuje itd, tylko wkurza mnie jej nadgorliwosc bo chce wiedziec wszystko i za dzuo gada np. " a tam po co wam nowy tv..." a ja sie wkurzam bo to nasze pieniadze, co jej tlumacze ze ma tak nie robic to ona za jakis czas swoje echh... tesciowe brak slow..
Madamagda to tak jak ja,ponoc po odstawieniu fajek organizm oczyszcza sie ok 6 mc, ciaza to byla motywacja co hehe ? ja juz nie chce do tego wracac.
kawe pije, podrobe rozpuszczalnej 80% zbozowej :-) i z mleczkiem
Dziewczyny a co myslicie o napojach gazowanych pijecie ? chodzi o jakies kolorowe i np pepsi, bo czytalam ze sa nie wskazane w czasie ciazy poniewaz ktorys tam skladnik cos tam powoduje u plodu jak znajde to linka wrzuce