reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam wszystkich.
Napiszcie mi proszę, jak to jest z kąpielą w czasie ciąży. Podobno nie zaleca się ich i lepiej brać prysznic. Ja dziś zafundowałam sobie taką cieplutką 20-minutową, nie mogłam się powstrzymać. Było cudownie. Ale przez cały czas polegiwania w wannie zastanawiałam się, czy dobrze robię.
A w ogóle to cudownie mi na L4. Pracowałam przez 10 lat, mając tylko przerwy na dwutygodniowe urlopy, nigdy nie byłam na żadnym zwolnieniu. A teraz siedzę już miesiąc i po prostu jest to rozkoszne doznanie!!!! Wreszcie mogę nadrobić towarzyskie zaległości i mam po prostu czas dla siebie!
Pozdrawiam.Miłej nocki.
 
Czesc Dziewczątka:-)
U mnie z mdlościami juz spoko, w sumie tylko dwa razy pawikowalam ale nie popwiem ze mnie nie mdliło, szczegolnie przy myciu zębów.

Oleska1977 ja tez jestem od miesiaca na zwolnieniu, tez tak jak Ty nigdy nie bylam na L4 a pracuje juz bardzo dlugo bo 12 lat. Teraz sobie wypoczniemy za wszystkie czasy:-)
Jesli chodzi o kąpiele w wannie to zażywam ich codziennie, podobno szkodza, ale gdybysmy patrzały na wszystko to w koncu by wyszło ze nic nie mozemy robic.

kamilka87 mnie rowniez czeka ślub cywilny a w sierpniu kościelny, mam taki sam problem jak Ty, czyli jak tu wyglądac w tym szczególnym dniu. Slub bierzemy 29 grudnia a 30 jedziemy na taka mini podróz poślubna połaczoną z Sylewstrem do Zakopanego na tydzien. Bede juz miała brzuszek ale mysle ze to nie bedie przeszkadzal w codziennych spacerkach. Chciałabym juz wtedy wiedziec płec dziecka i tam zrobic mojemu ukochanemu niespodziankę np przy składaniu sobie zyczen o pólnocy w noc sylwestrowa...powiedziec mu ze bedzie ojcem córeczki czy syna, wtedy juz bedzie moim mezem:-) A kiedy Wy bierzecie ślub? A co do ubranka dla nas na ta okolicznosc to myslalam o garsonce, widziałam swietne dla przyszłych mam, super wykrojone ze spodniami, w grudniu bedzie zimno wiec chyba nie mozemy sobie pozwolic na tiulowe sukieneczki ale to rzecz gustu.
Przesyłam serdeczne pozdrowionka:-)
 
Witam wszystkie majóweczki!!! no i dopisuję się do Was :-):-D:tak::laugh2:.
teraz jestem w 13 tc, tomoja pierwsza ciąża, mam dwa terminy na 6 i 9 maja, ale być może maluszek sprawi mi niespodziankę i urodzi się w moje urodzinki 10 maja :happy:.
 
jajoasia witaj :-):-) fajnie że tak nam sie wąteczek zapełnia i że jest tylu ludzi którzy na maj czekają z taką sama niecierpliwością :tak:
kamilka jeśli lekarz zapisał leki to powinnaś je brać bo napewno nie zrobił tego dla jakiegoś widzimi się :tak::tak::tak::tak:
Marlene u mnie z dolegliwościami bywa róznie raz już jest super a za chwilkę normalnie mam wrażenie że się wykończę:eek: ale może niedługo Ty poczujesz się zdecydowanie lepiej czego szczerze Ci życze :tak:
Oleśka sprawa z kąpielami wygląda tak że ogólnie to nie powinny być za długie i zdecydowanie nie gorące poza tym jest i opinia że takie leżenie w ciepłej wodzie może nasilać objawy celulitu ale z umiarem i rozsądkiem można sobie na nie pozwolic w końcu odprężają mamusie a to pozytywnie wpływa na maluszka :tak::tak::-)
Resztę cieplutko pozdrawiam i życzę miłego i spokojnego dnia najlepiej bez żadnych dolegliwości:tak::tak::-):-)
 
WITAM MAJOWECZKI:-) WCZORAJ BYLAM NA BADANIACH I WYNIKI BEDE MIEC DOPIERO WE WTOREK:-( A WIZYTE MAM JUTRO:eek:I NIEM MAM CO POKAZAC MOJEJ PANI DOKTOR:-DNO I JEJ MUSZE POWIEDZIEC ZE W PRZYSZLYM TYGODNIU PRZYJDE I JEJ POKAZE WYNIKI:-pMYSLE ZE NIC NIE POWIE;-)CO DO SAMOMOCZUCIA JA JUZ CZUJE SIE DOBRZE TYLKO MAM PROBLEM Z CISNIENIEM BO JEST CZASAMI ZA NISKIE:eek:JUTRO MAM WIZYTE I BARDZO SIE CIESZE ZE ZOBACZE MOJA FASOLKE:-)A TERAZ IDE COS PRZEKASIC :-p
 
Witam wszystkie nowe majoweczki:-)serdecznie wam gratuluje!
Teraz bede juz starala sie byc na bierzaco na naszym wspanialym wateczku....
A ja tak po skrocie co u mnie.....
jakos bylam zalatana,a to sprzatanko na grobach itd...zle sie tez czasami czuje.Mam nadzieje ze to juz nie dlugo mnie odpusci i samopoczucie bedzie lepsze
yes2.gif
biggrin.gif
Nie przeczytam co na klikalyscie ale juz teraz bede na bierzaco.......Kupilismy od znajomego laptopa wiec wojna o kompa sie skonczy i juz nie bede czekala az moj sie na gra
mad.gif
i nawet wygodnie na lozku sobie bede mogla klikac
biggrin.gif
Przed wczoraj moje dziecko mialo pechowy dzien.Najpierw wsadzila sobie do buzi wieszak metalowa czescia,tym uchwytem i sie zaklinowal
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
:szok::szok::szok: a pozniej spadla z lozka prosto na twarz i ma siniaka na policzku:-:)-:)-:)-:)-(
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif


A slub jak slub,kilka minut i po krzyku:szok::-D
biggrin.gif
podpisalam cyrograf i koniec
shocked.gif
wink2.gif
laugh.gif
:eek:,potem ze swiadkami poszlismy do restauracji i bawilismy sie do 1 w nocy :-):-):-)
yes2.gif
biggrin.gif
bylo karaoke i pozniej tance.Swiadkowie dla nas zaspewali piosenke KOMBI Slodkiego milego zycia
yes2.gif
A wszyscy obecni w restauracji(sami mlodzi zreszta) nam gratulowali z okazji slubu:tak:.Tak jak mowilam slub szybki i bez zadnego przyjecia.Ale bylo super
biggrin.gif
W lato planujemy slub koscielny razem z chrzcinami...Wklejam kilka zdjec z soboty
 
reklama
IWONKO. Wszystkiego najlepszego!!!
Prośba do wszystkich: Załatwcie mi kłódkę na lodówkę!
Ja wiem, że w ciąży jest większe łaknienie, ale mi się generalnie ciągle i ciągle załącza swinka (delikatnie mówiąc) i jem, jem, jem. To mnie przeraża. Ostatni jak jeździmy do moich przyszłych teściów, to aż mi głupio, jak mój Piterek idzie do kuchni i informuje mamę, że musi załadować swoją ciężarówkę, bo inaczej może być problem. Czy to minie, czy będzie jeszcze gorzej?:eek:
Pozdrowionka
 
Do góry