reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie Majóweczki!!!
Widzę że od rana dyskusje o wadze maluszków moje maleństwo też raczej ma być z tych większych ale to pod warunkiem że dotrwamy do terminu :tak::tak::tak:
dziubek nieźle z tym telefonem dobrze że sie zorientowałaś:tak:

Wszystkim mamusiom i brzusiom spokojnego i miłego dnia życze :tak::tak:
 
reklama
Witam mamusie.

Lady,
tak będę na Chałbińskiego, prawdopodobnie otwierają oddziały w pt, ginka do mnie zadzwoni kiedy mam być. Gdyby nie to, że szyjka jest w dobrym stanie to wczoraj wysłałaby mnie na cito do innego szpitala. A tak to przynajmniej będę miała wśród lekarzy znajomą twarz i opiekę osoby, która wie o co chodzi od początku. Mówiła wczoraj mojemu J, żeby się nie nastawiał na mój powrót przed rozwiązaniem, matko miesiąc czasu:baffled:. A Ty co, też się na patologię wybierasz, czy odrazu na porodówkę?

Wiecie, mój synek waży 2300g, jest 33tc i ma takie pyzate policzki:-).

Dziękuję Wam za miłe słowa, postaram się tam wyleżeć jakoś, jak nie mam wyjścia. Jednak bardzo będzie mi brakowało tych naszych codziennych rozmów na BB. Zżyłam się z Wami strasznie i przyzwyczaiłam, że razem przechodzimy tą samą drogę.
 
Witam mamusie.

. A Ty co, też się na patologię wybierasz, czy odrazu na porodówkę?



.
ja pewnie jeszcze na patologi wyląduje :dry:..cos tak czuje w kosciach :zawstydzona/y:

Bądz spokojna na Chałbińskiego na patologi sa extra połozne wiec luuuzzziiik :)
Będzie wesoło i przyjemnie:) .Odwiedziny od 13- 19 ...a mężowie siedza na patologi nawet do 22 ...i nikt ich tam nie wygania :)
Z tego co wiem to na tych 2 osobowych salkach sa juz tv :tak::-p:dry:
Wydaje mi sie że położą cie raczej na tych odseparowanych nowych salkach 39 (abc)
w kazdej jest fajna łazienka z prysznicem ...naprawde nie jest zle :tak:

powodzenia
 
Życzę wam powodzenia dziewczyny, na pewno nie będzie tak źle w tym szpitalu ;-)
Ja dziś z czystej ciekawości spróbowałam naciągnąć na siebie swoje dżinsy sprzed ciąży. Nie liczyłam na to, że wsunę je na tyłek, ale myślałam, że przynajmniej na nogi, a tu utknęłam, ani w te, ani we wte. Nie przypuszczałam, że nogi mi aż tak przytyły :szok: :-D
 
Aurelia, będzie nam Ciebie brakowało kochana, wróć do nas jak najszybciej! Czy to jescze przed porodem czy już po - zawsze tu na Ciebie czekamy, pamiętaj kochana!!

Kurczę zaczyna mnie boleć prawa nerka. Deja vu z pierwszej ciąży - buuuuuuu! A tu jeszcze tyle czasu.
Poza tym przeraża mnie ilość przygotowań - okulista, kardiolog, chirurg, położna, zakupy.... a w tym wszystkim praca, Maks, mąż i dom. Matko jedyna.
 
Witajcie,
ja wczoraj pojechałam do szpitala bo tak mnie bolał brzuszek. Dostałam dwie dawki Nospy i jeszcze jakiegośleku i na karcie z Izby przyjęć napisali że w razie nieustąpienia dolegliwości zgłosić się ponownie do szpitala i zostanę przyjeta na patologię ciąży. Myślałam że mi przejdzie a tu lipa i jak tylko Wiktor się obudzi to jedziemy do szpitala i chyba też poleże do rozwiązania, więc trzymajcie sie!! jak tylko będę mogła to dam wam znać:)
 
Witajcie kochane!
Jeszcze nie nadrobiłam co napisałyscie.
Ja byłam dzisiaj w ZUSie załatwić sobie legitymację ubezpiecznieniową w końcu, potem pojechałam na rekonesans szpitala w którym chcę rodzić i wiecie co jestem pozytywnie zaskoczona, na każdym kroku kiedy próbowałam sie czegokolwiek dowiedziec wszyscy pomagali, kierowali tak żebym trafiła w odpowiednie miejsce, w końcu trafiłam na porodówkę i tam tez zaskoczenie totalne, spokój, cisza, piękne nowoczesne pokoje z jednym łózkiem, każdy z łazieneczką z prysznicem, pokój z wanną, wszystko takie ładnie i schludne, pani mnie oprowadziła mimo że była podobno bardzo zajeta, znalazła dla mnie czas. :-):-):-) Nie mam żadnych wątpliwości że chce tam rodzić i mam nadzieję że jak najdejdzie ten moment, bedzie podobny personel tak życzliwy.

O 15:30 mam wizyte u lekarza i USG także to już niedługo, trzymajcie za mnie kciuki.
 
Witajcie dziewczyny
Natalkośliczną macie córeczkę dużo zdrówka dla malutkiej.
Ladynie martw sie wszystko bedzie dobrze jak trzeba leżec w szpitalu to trzeba to dla dobra dzidzi. Już dużo nie zostało.
Mnie od paru dni boli prawy pośladek lekarz kazal brac paracetamol chyba dzidzia uciska jakis nerw
 
reklama
Do góry