reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

hej Dzxiewczyny
ja niestety leze cala mokra... i nic nie przechodzi.. a tu jak na zlosc nie mozna rzadnych lekow...

maluszek dopiero od niedawna sie zaczal ruszac... wczoraj strasznie bolalo mnie wszystko kazdy kawalek ciala miesnie i kosci... masakra myslalam ze umre.. ale choc jest troszeczke lepiej:baffled::baffled:
 
reklama
Panna Migotka miłego dnia w pracy ;-)

Kamilka, już niedługo...ja wiem najlepiej teraz to by było przespać do porodu...jak niedźwiedzie w zimę, ale zostało Ci 6 dni do terminu, więc...dasz radę...tyle już wytrzymałaś...dzielna dziewucha jesteś ;-):tak:


Dobra lecę kończyc porządki
 
Witajcie :-) przezyłam dzisiaj nie cekawa noc bo Ł sie czymś zatruł i całą noc mmieliśmy nieprzespaną .
Wczoraj dostałam pościel i ide własnie ja wyprac i powiesić na balkonie bo mamy piękne słoneczko :-).
A najlepsza wiadomość to taka ze wkońcu dzisiaj przyjedzie kurier wymienić łóżeczko . I wkońcu bede miała to które sobie wybrałam .

Może wam jeszcze nie pisałam gdzie jak mieszkamy z Ł . Od ślubu mieszkamy tydzień u jego rodziców a tydzień u moich . Za niedługo mam rodzić wiec ustaliliśmy z Ł ze przeprowadzamy sie na stałe do mnie bo jest wiecej miejsca . A ta mooja teściowa wymyśłiła ze teraz to nie musimy sie przeprowadzać co tydzień tylko naprzykład co miesiąć :baffled::baffled::baffled:. Jak ona sobie to wyobrarza . :baffled::baffled::baffled: . U nich nawet miejsca nie ma musiała bym łóżeczko postawic w przedpokoju . I chodzi za mnąd wczoraj i mnie namawa zebyś my sie za miesiąc przeprowadzili do nich . :baffled::baffled::baffled:
 
Kamilkoale pech z tym przeziębieniem akurat teraz jak za chwile czeka Cie poród. Mam nadzieje ze wyzdrowiejesz do rozwiązania chociaz na tym etapie to moze nastąpic w każdej chwili
 
Dziewczynki my tylko na chwile. jedziemy do szpitala na te badania i zobaczymy czy będziemy odwracac czy się Marysia odwróciła. Mam bóle zapowiadające od jakiegoś czasu więc wszystko się może zdarzyć. Napisze jak już będę po wszystkim...
Pozdrawiam Was i Wasze skarbeńki
 
Dziewczynki my tylko na chwile. jedziemy do szpitala na te badania i zobaczymy czy będziemy odwracac czy się Marysia odwróciła. Mam bóle zapowiadające od jakiegoś czasu więc wszystko się może zdarzyć. Napisze jak już będę po wszystkim...
Pozdrawiam Was i Wasze skarbeńki

Powodzenia mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze dzidzius bedzie juz dzisiaj z tobą :-D
 
wiecie co zastanawialyscie sie cos tam z salami dwojki jedynki hahah a ja przez przeziebienie dostane izolatke.... i juz nie mam problemu inni placa kabinuja a tu sama i jak na zlosc dostane izolatke...

tylko zastanawiam sie czy beda mi mogli podac jakies znieczulenie?? bo chyba przy chorobie nie mozna
 
Powodzenia na "odwracaniu" Maluszka


Uff.. wreszcie nadrobiłam posty.

Połowę i tak zapomniałam, co chciałam Wam odpowiedzieć :-D skleroza to straszna choroba :-D

Kamilka ja męczyłam się z silnym przeziębieniem dość długo. Miałam nawet iść lekarza prosić o antybiotyk, ale jest jesdno suuuuper lekarstwo, które już drugi raz postawiło mnie na nogi. SYROP Z CEBULI. Wiem, że to nic przyjemnego, ale naprawdę pomaga :tak::tak::tak:

magdamagda jak zwykle na posterunku, nie da nam zapomnieć o jedzeniu :-D:-D:-D

aha WITAM NOWĄ MAJÓWECZKĘ

Coś jeszcze miałam napisać, ale musiałam zadzwonić do firmy i już mi wyleciało z głowy :baffled::baffled::baffled:
 
Wczoraj nie miałam siły nic napisać bo tak mnie skurcze męczyly i wszystko bolało ale dziś odpukać dużo lepiej Mam dużo zaległości wiec odpisze tylko to co pamietam

Magali spóznione gratulacje :-)a pamietam że niedawno pisalaś przed porodem do nas a tu nagle już dzieciątko

Kamilka to niech malutki troche poczeka żeby od mamusi sie nie zarazić może to tylko taka 3-dniówka i przejdzie a bylaś u internisty naprawde nic ci nie zapisal niektore rzeczy można brać zwlaszcza żeby dzidzi nie zarazić jak juz bedzie z toba

Madamagda mój też za tydzień ma ćwierczwiecze:-D śmieje sie ze mu sie zaczał kryzys wieku bo tak niedawno mi nudził ale teraz to urodziny chyba pojda na drugi plan bo chyba bedzie mnie wtedy gonil żebym mu urodziła na jego urodziny ;-)

Magda19 pisalaś że od dziś nie jesteś już nastolatka TO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN :-):-):-)
 
reklama
Do góry