reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

wszystkiego najlepszego dla Klauduni

happybirthday1yl7.gif
 
reklama
My jak zwykle w nocy wstawanie a tu w poniedzialek do pracy,juz sie boje:confused::sorry2::sorry2:jak pomysle ze mam go zostawic na tyle boshhh:-:)confused::confused::confused:


Kwiateczek, bez obaw. Ponad miesiąc temu ja szłam do pracy i też miałam rozterki. Teraz już jest dobrze, w pracy trochę myślę o synku, ale zadzwonię i wiem, że jest ok, wtedy jestem spokojna. Oby u Ciebie było tak samo.
 
WITAM.
Dla Klaudii wszystkiego najlepszego!!!

Aha wracajac jeszcze do spraw typu woda wyparzanie itd to mam pytanie;Czy Wy za kazdym razem wyparzacie butelki smoczki miseczki itd:confused:
Używamy wody kranówy od zawsze, nie wyparzam łyżeczek i butelki, niech się mała przyzwyczaja do zarazków. W końcu teraz cały czas prawie bytuje na podłodze i nic jej nie jest.

Kwiateczek na pewno nie będzie tak źle w pracy.
 
Witam
My już po zakupach.
Po raz pierwszy od 2 tygodni wyszłam na dwór. Małej jeszcze nie mogliśmy ze sobą zabrać, bo chrypi.
Noc miałam po prostu cudowną: Zosial poszedł spać o 21. Ja o 22. Obudziliśmy się wszyscy ok. 6:30 :-)

Miłego dnia
 
dziubek82 - Ja przeważnie sama jadam mintaja więc i Klaudynce będe go dawać. Może dziś kupie i jutro na obiadek Jej zrobię.

iwonka2006 - Wszystkiego dobrego dla Klaudynki :)
 
Najlepszego dla Klaudynki!!!!

Witam co do nerwow na wodzy ja dzis dwa razy ryczalam !!! o 4 i o 6 bo on nie chcial spac M spi a ten krzyczyno to ja juz go na rece przytulil a on ni cholery spac niechcial i wkoncu nie wytrzymalam mowie wez go bo oszaleje i poszlam do drugiego pokoju plakac M go ululal puzniej o 6 KUPA !!! to wariactwo normalnie przebralam i znowu zeby zasnol wszystko mnie boli bo spal 15 minut w lozeczku a puzniej do 7:30 na mnie. Nauczylam go jak byl malutki ze spi u mmnie na klatce piersiowej teraz to spi w poprzek i glowe ma na ramieniu no zwariuje !!!!
TERAZ SPIA JEDEN I DRUGI ! a ja juz po spaniu.....

Dziubek mintaja chyba nie jadlam nigdy ale widzialam w sklepie filety

panna migotka fajnie ze sie wyspalas :sorry2:

Wiktoria, współczuję bardzo :-(
Są takie chwile, że mamy dosyć, że gorszy dzień, że siły opuszczają, cos boli... A faceci olewają, nie pomogą bo uważają że i tak matka w koncu poleci do dziecka.
Ech, rozumiem cię doskonale :dry:

Co do rybki, ja miałam dorsza od mamy, odkroiłam kawałeczek i ugotowałam w małej ilosci wody, rozdrobniłam widelcem na mniejsze cząstki i wymieszałam z jarzynowym obiadkiem. Wpierniczała Nikusia aż jej się uszka trzęsły :-D

Czesc Dziewuszki:-) Wczorajszy wypad do kolezanki bardzo sie udal:-) Mala sie wyszalala a ja wygadalam:-) Ona jest na etapie 20-go tygodnia wiec przed nia najpiekniejsze chwile typu ruchy dziecka poznanie plci itd :-) Stesknilam sie za tym okresem:tak: Aha wracajac jeszcze do spraw typu woda wyparzanie itd to mam pytanie;Czy Wy za kazdym razem wyparzacie butelki smoczki miseczki itd:confused: Bo ja tylko przed pierwszym uzyciem zrobilam to a teraz normalnie myje pod bierzaca woda z plynem do mycia naczyn:sorry2:Moze ja jakas wyrodna matka jestem albo leniwa:angry: No ale nic zlego sie nie dzieje:no:

Jej jak ja tęsknię do tych bestroskich chwil w ciąży :blink:

Ja w takim razie też jestem leniwcem, bo wyparzam teraz raz na ruski rok naczynia, czy nawet smoczki :zawstydzona/y:

Idę poodkurzać Nikolce w pokoju.
 
reklama
hej dziewczyny
u mnie dzis spokojny dzien w miare... wlasnie jestesmy po basenie i czuje ze ze mnie wszelkie nerwy splynely.. :tak::tak: czuje sie wyluzowana..
Ale Adasko troce zapomnial jakto jest na basenie nie bylo nas 2 tyg a teraz maltretuje Misia Kubusia... heh

a ja sie zastanawiam czy cos zjesc czy juz sobie darowac??
 
Do góry