reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

witam
Panistepelek witaj:-)

Ja dalej mam bol brzucha,jak widac mam chyba troche lagodniejsza wersje tego co Kondzio bo choc mnie mulilo to nie wymiotowalam:baffled:dzis troche lepiej,probuje wlasnie zjesc kanapke:baffled:mam nadzieje ze sie przyjmie:sorry2:

Dziewczyny ktore robily ciasto krowke,potrzebuje jakis wskazowek:sorry:co by sie na pewno udalo.tam pisze ze trzeba dodac saszetke jakiejs kawy zbozowej.co dawalyscie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie.

U mnie dziś super pogoda... nawet wziełam się trochę za porządki świąteczne a jak córcia wstanie to obiadek i na dwór.

kwiateczek - I jak tam po zjedzeniu kanapki??
 
Witam! Zuza coś ostatnio nie chce zasypiać w dzień ale w końcu o 14 robi się tak marudna i kłade ją jeszcze. Teraz obiad na szybko. Przywieźli mi wózek bo lekarka od rehabilitacji zaleciła specjalistyczny. Jest trochę zbyt masywny. jak kupie nowe akumulatorki do aparatu to wstawię fotkę.
Joanna spóźnione życzenia urodzinowe-dużo zdrówka i miłości.
Kwiateczek sąsiadka, która mieszka w Anglii przyjechała z synkiem do PL bo odwodniony i wylądowała w szpitalu. Miał biegunkę i wymiotował. Nie myślałam że aż tak źle tam z leczeniem. Ponoć tylko paracetamolem tam leczyli...:szok:


Dostałam właśnie wypis ze szpitala. Jest w rozpoznaniu jednak mózgowe porażenie dziecięce....
Musze prywatnie chyba do neurologa iść bo nie chcą mi dać skierowania na rezonans a on wiele wyjaśni-np. czy wystąpi padaczka, która może się objawić w 3 roku życia...:-(
 
Mamita dziwne bo nam chcieli dac kroplowke ale az tak nie byl odwodniony i nie wymagalo tego.nie chcieli dac jedynie nic na biegunke by ja zatrzymac bo jak powiedzieli musi sie oczyscic ale jakby byl odwodniony to by zostal w szpitalu dluzej i kroplowke wie troche nie rozumie co sie stalo u tych znajomych:baffled:w szpitalu bylo kilkoro dzieci z takimi objawami w tym dwoje jeszcze polskich dzieci:confused:jedno dostalo kroplowke bo bylo bardzo odwodnione,rozmawialam z rodzicami:confused:to ze paracetamol to cudowny lek na wszystko to juz wiemy:sorry2:ja nie korzystam bo u Kondzia nie dzala.tak tez powiedzialam w szpitalu.my zawsze od razu dajemy nurofen no ale na biegunke nie pomoze:baffled:biedni,to tez musieli przejsc:baffled:

Co do wyniku to przykro mi.czemu nie chca dac ci skierowania:angry::angry:

Aurelia a ty masz dzis imieniny:-)jesli tak to wszystkiego naj...:-);-)
 
Ostatnia edycja:
Gdzie Was kobiety wywiało? Przecież jest środek tygodnia :-p

Mamita, współczuję :-( Czy to wszystko jest następstwem tego wylewu, czy tego, że Zuzia jest wcześniaczkiem?

Ja dziś myślałam, że uduszę swoje dziecko. Musiałam wracać z nią z centrum autobusem, bo znów mi się auto rozkraczyło na środku, a ta oczywiście urządziła sobie histerię na cały autobus. No normalnie nie wiedziałam, co robić, bo ona się drze i wyrywa, a przecież jej nie puszczę, żeby biegała, a wysiąść też mi się nie uśmiecha :baffled: Koniec końców trzymałam ją taką wydzierającą się, aż trochę jej przeszło, bo zajęła się chusteczkami. A ludziska oczywiście gapili się na mnie jak na wyrodną matkę :wściekła/y:
 
Witam.

Dziękuję za wszystkie życzenia i torcik/pieska ;-)

Dzisiaj miałam pracowity dzień - okna pomyte, kurze starte z mebli, drzwi pokojowe umyte, pranie zrobione, dzieci na spacer wyprowadzone ;-), no to tyle. A wczoraj wieczorem malowałam w pokoju dziewczyn kwiatki na ścianie plakatówkami. Jutro c.d. sprzątania i mąż w domu. A ja się urlopuję pełną gębą ;-)

Kwiateczek jak się masz?

Kamilka ja się chyba jutro wybiorę na zakupki, jutro wpłynie wypłata.

Mamita no chyba się należy Zuzi ten rezonans, ciekawe, czemu nie chcą CI dać tego skierowania :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Migotka niezła histo(e)ria w autobusie. Nie ma sięczym przejmować a ludziska niech się gapią :tak: No a co z autem?
 
Dzień dobry! Wpadłam zameldować, że jestem ;-)
Miki na antybiotyku, Maks niewyraźny, trochę temp. poza tym podkrążone ma oczy, w tym jedno bardzo i nie mam pojęcia, co to może znaczyć.
Z pracą jak zwykle czyli prawie nie śpię....
Pozdrawiam Was wszystkie!!
 
Hej kochane:-)
Chce kupic rower tzn babcia sponsoruje dla Vaneessy;-) i nie wiem czy wybrac wielkosc kół 14" czy 16" bo 12" jest od drugiego roku :tak: i tak na około 2-3 lata rower a potem bedzie dla Klaudii:tak:jedni pisza ze 14" jest od 3 lat do 6 drudzy ze od 4 do 7 lat. Rower taki wybralismy tzn dziecko wybrało:tak: bo te wszystkie super fajne z Dorą czy barbie sa do sprowadzenia z USA wiec za dlugo czekania bo do 7 tygodni:sorry2:
a chce jej do tego roweru dokupic takie ochraniacze i inne gadzety z Barbie:biggrin2:
Mamita prztulam..,
Kwiateczek a nie masz w srodku saszetki z ta kawa zbozowa? U mnie bylo w pudełku:tak: ale szczerze mowiac przez to ta krowka miala smak nie toffi a kawowy:sorry2: wiec nie kazdy moze lubic.Mozna zastąpic to esencja ze zwykłej herbaty:tak::tak::tak:
 
reklama
witajcie...
Panistępelek fajnie, ze wróciłaś...oby Cię już nie wywiało :tak:
Ola, zdrówka dla chłopaków i duuuzo siły dla Ciebie :blink:
Joanna - spóźnione i to mocno, ale szczere życzonka samych szczęśliwych chwil w życiu...

Kwiateczek, super, że Kondzio doszedł już do siebie, mam nadzieję, ze Tobie też już lepiej - to chyba naprawdę jakiś paskudny wirus...:-(
Migotka, nie przejmuj się reakcjami innych ludzi, Ci, którzy nie mają jeszcze dzieci, nie zrozumieją, a Ci, których dzieci już wyrosły z tego, zapomnieli i udają, ze nigdy tak nie było...chyba każde dziecko w pewnym wieku potrzebuje pokazać, ze ma coś do powiedzenia, że chce rządzić...my też to skądś znamy...panie w okolicznych sklepach też :-D
Mamita, wytrwałości w zmaganiach ze służbą zdrowia
 
Do góry