reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie dziewczyny

Iwonka Dzieki wielkie:-):-) Moze zrobie na adasia urodziny... co do tego mleka ja je bardzo lubilam na nim czesto robilismy kajmaki:tak::tak:

A u nas Adas charszczy jak nie wiem kaszel ma mniejszy ale jeszcze okropny.. a w dodatku mnie rozlozylo w nocy mialam wysoka temperature az cala dygotalam a potem jak zrobilo mi sie goraco to cala mokra bylam:eek::eek: No niestety moje chlopaki mnie zarazili i efekt jest ale juz czuje sie lepiej tylko tez kaszel mi sie wlaczyl:crazy::crazy:

Zaraz musze sobie kawke zrobic i klade sie przyjdzie mama to sie zajmie Adasiem a ja sie jeszcze z godzine przespie...
 
reklama
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za życzenia :-)

Majeczko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! Obyś zawsze była taka wesolutka i uśmiechnięta, jak do tej pory :-)

Kamilka, życzę zdrówka. U nas tak samo, jak jedno złapie, to reakcja łańcuchowa, tylko potem ja choruję najdłużej.

Joanna, dziwne z tymi samolotami :eek: Moja wręcz przeciwnie, uwielbia samoloty.

Iwonka, moje lenistwo nie zna granic. Kupiłabym ten opłatek, ale nie dojdzie mi do soboty. Cóż, będzie normalny torcik :zawstydzona/y:
 
Ja spózniona ale...
Samych slodkich chwil dla naszych kochaniutkich swiętujących
Igusi
misiekkwiatysw0.gif


Mikołajka
beren156tv4.gif



I Majeczki
109ig8.gif


Pózniej napisze bo musze uciekać z kompa
 




Kwiateczek ale o co pytasz? Czy z głową M wszystko jest ok, raczej nie:sorry2:, ale to pewnie wynik odreagowywania po chorobie. A jeżeli pytasz o odłożoną decyzję o drugim dziecku, to jest to spowodowane odpowiedzią nr 1:confused2:


Codzilo mi o jej buzke,czy wszystko w porzadku mimo to ze ma naderwane wiazadelko:sorry:

Iwonka ten blo jadlam niepamietam kiedy ale tak dawno ze nie pamietam smaku,natomiast pamieam ze byl pyszny:-p

Wszystkiego najlepszego dla Majeczki.2 buziaki dla niej dzis:-)

My idziemy do lekarza na 10.Kondzio caly czas pokazuj na nos.dzis spal bardzo dobrze.obudzil sie do polnocy 2 razy i dopiero rano o 8:szok::szok:ja obudzilam sie o 5 ranoi nie wiedzialam co robic bo taka wyspana juz bylam:sorry:

Kamilka zdrowka zycze,biedni jestescie z tymi chorobami:baffled:
 
Majeczko wszytstkiego najlepszego!!!!!!!!!!!

Kurcze poszkuję sombrero, albo kowbojskiego kapelusza ;) Mamy imprezkę tematyczną i wszyscy muszą się przebrać za meksykanów. Ponczo dla siebie i męża już mam i jeden kapelusz.
 
MM wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu
B101.jpg



Hannah tu masz sklep z takimi rzeczami,albo poszukaj w wypożyczalni kostiumów
 
Ostatnia edycja:
Majeczko
urodziny6.jpg

mm, wszystkiego wszystkiego najlepszego na kolejne lata
zaproszenie.jpg

Iwonka, ja bardzo często robiłam wafle z masą z mleka w proszku...pychaaaaaaa, dobrze, ze przypomniałaś, to na weekend zrobię...a propos ciast, kwiateczek, robiłaś to cicho ajerkoniakowe?

Kamilka, zdróweczka...
Hannah, ja też jeszcze zakładam rajstopki pod spodenki, u nas jest jeszcze troszkę za chłodno, żeby śmigać bez...tak mi się wydaje...
 
reklama
Do góry