reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam się po męczącym weekendzie.

Miśka odprawiona do przedszkola, a ja odpoczywam psychicznie od niej:sorry:

Iwonka a jakie bluzki zamówiłaś, dla dziewczyn czy dla siebie? Dla Miśki kupuję obecnie na 92-98, buty chyba na 25, ale to sie okaże w sklepie. Za to dzisiaj z piwnicy przyniosłam ubranka na 68-74 do sortu i prania, bo 62 są za małe w większości i Olka mi sie wkurza, jak ją ubieram- przeważnie są za wąskie, albo na krótkim rękawkiem, a tu do wiosny jeszcze trochę.

Hannah no efekt super, gratuluję.

Kurcze, a mi dodatkowo robi się konkurencja wśród znajomych do żłobka. Z dawnej pracy dwie znajome urodziły dzieci w lutym. W tym roku podwójny stres:sorry:.
A co do temperamentów, to liczę że Olka to ta spokojniejsza, bo nie wyobrażam sobie bardziej niezmordowanego dziecka od Miśki- wczoraj ja wypiłam 2 kawy, a ona od 7 bez przerwy zabawa.
 
reklama
Witam się słonecznie ale zimno.

Ale macie wielkie rozmiary butów :shocked2: u nas ledwo 23 sa dobre ,w sumie to w cienkiej skarpetce to 22 jeszcze styknie. Cały ostatni rok miala 22 teraz jej dopiero sie ruszylo . W szoku bylam bo przedtem zmienialam rozmiar co sezon. a ubrania to 98 ,3-4 lata też teraz dopiero dorasta do nich.
rano bylam w ciucholandzie takim mega gdzie wszystko wymieniali na wiosnę .Wtedy można kupić nówki albo w ogóle nie zniszczone. efekt . Zuzia 4 pary sponi , 3 bluzeczki, 1 tunika .Cyprian 2 pary spodni , Mama 2 tuniki aha i po kurtce na wiosne dla obojga
Cena 120zł za wszystko :-) aha no i fochy P. bo dał mi godzinę na zakupy i dojazd a sie spóznilam pół bo masakra tyle ludzi i kolejki

HannaH podziwiam że tak ćwiczysz ja jakoś siebie nie widzę , troche z brzuszka by sie brzydało zrzucić ale licze że wiosna to sama zalatwi ;-) choc nieskromnie sie przyznam że sie dowartosciowalam po tym porodzie Zrzuciłam szybciutko nogi i uda mam jak nigdy biust troche sie polepszył i ogólnie dobrze sie czuje i jak patrze na niektóre co jeszcze nie rodzily to hmmmm.... nie mam sie co urywać. Tak nieskromnie ale tak sie dobrze czuje ,jeszcze troche brzuszek i bedzie ok:tak:

Tolka witaj :-):-):-) pisz z nami jak dasz rade :tak: dobrze że dobrze idzie ze zdrówkiem a język moze mu sie rozwiązać z dnia na dzień

Aha z temperamentem u nas sie sprawdzilo .Zuza w kośc dawala i do tej pory nie ma na nią mocnych energi io tempoeramentu jej nie brakuje. Cyprian to aniolek w pierwszych miesiącach teraz najgorzej nie jest, do wszystkich sie śmieje wszystkimsie daje przytulać Móglby póżniej wstawać rano to by bylo idealnie
 
Ostatnia edycja:
Hannah to rozmiary jak u nas ,w końcu podobne dziewczyny,nie tylko wzrostem:-D:-D
Sylwia 22 rozmiar to miała Klaudia jak miałą rok:-D super ze dobrze sie czujesz w swoim ciele !
Keyko odpowiedz na zakupowym ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam
Boshh ale wczoraj bylam chora:sorry:po baletach na dzien kobiet.wrrrrrrrrrrrr

U nas ubrania kupuje juz na -3-4 ale spodnie jeszcze 2-3.za duze w pasie sa jeszcze,kuopuje z gumkami do regulowania bo inaczej nie ma szas:sorry: buty 8rozmiar.Kapcie mam z Polski nr 27 i sa male wiec nie jestem pewna.but butowi nie rowny:sorry:poza tym chudzina jest .wazy 13 kg. chyba:sorry:musze go zwazyc.

Tolka witaj.My sie nie znamy ael mam nadzieje ze sie poznamy:tak:
 
Witajcie dziewczxyny

Tolka- az mi dech zaparlo :-D:-D:-D Super ze jestes... Dobrze ze z Patryczkiem wszystko dobrze:-) Zobaczysz zacznie mowic a jak zacznie to ci uszy odpadna;-);-):tak:

Hannah boszzz jak ja bym chciala miec tyle samozaparcia co ty:confused2::confused2::rofl2::rofl2: Ja sie nie nadaje i pewnie dlatego tak wygladam jak wygladam:crazy::crazy: A tobie Gratuluje efektow:tak::tak:

Matko ale wasze dzieci maja duze stopy:-D moj Adas 24 buty zimowe moze na wiosne juz 25 chociaz nie wiem bo teraz bedziemy miec buciki ortopedyczne wiec pewnie beda dopasowane:sorry: a co do ubranek 110-116 \

kwiateczek= moj Adas wazy w granicach 16-18kg teraz to nie wiem bo nie chodzimy juz do lekarzy to nie mam gdzie go zwazyc:sorry::laugh2:

Sylwia- wooo ale poszalalas :tak: kurcze ja sie musze wybrac na zakupy bo nic nie mam :crazy: wczoraj mi pekly ostatnie spodnie.. a w tym roku cale rozliczenie przekazujemy sobie na ubranie:cool2:
 
bukiet_kwiatow3.gif
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NAS WSZYSTKICH
A SZCZEGÓLNE ŻYCZENIA DLA MIGOTKI :-)
Tolka, witaj witaj, pisz częściej i więcej co u Was....

ja zaszalałam w sobote w ciucholku - wydałam 8 zł, a Mati zyskał wiatrówkę, dresy, bluzeczkę, wszystko w tych samych kolorach - jakby komplet (ale całkiem przypadkiem) i ciepły bezrękawnik taki za pupę... - R orzekł, że na ryby jak znalazł; my ubranka rozmiar 98, buty na wiosnę 26

Kwiateczek, już lepiej się czujesz? ale przynajmniej oblałaś nasze święto :tak:
tymczasem zapraszam na pyszną kawusię w kobiecym towarzystwie :tak:
 
Witam dziewczyny

Ja dzis lacze sie z Wami z pracy:-D:-D Dzieciaki dzisiaj poszly spac szybciej i mam 2 godz laby:-):-)

Ode mnie i Adasia caluski dla wszystkich Nas Dołaczam się do życzeń dla Migotki:tak:

Ciekawa jestem czy moj maz bedzie pamietal o dzisiajszym swiecie bo przyszedl po nocce tylko mnie obudzil do pracy i poszedl spac:baffled::baffled: Poczekamy zobaczymy...
A ja w tym tyg wogole nie widze Adasia poprostu niech to sie jak najszybciej skonczy:-:)-(
 
Ja na kawusie się piszę:tak:, do tego mam jeszcze słodką bułeczkę z orzechami:-)

A tak w ogóle, to witam :-)

Migotka wszystkiego najlepszego i dla reszty dziewczyn dużych i małych też:-D

Kwiateczek dopiero teraz doczytałam, że byłaś chora po imprezie;-), myślałam że przeziębienie cię dopadło:sorry2:

Dzisiaj mam lepszy humor, chociaz myślałam, że M wróci rano i po południu pójdzie z Miśką na basen. Tym czasem wróci wieczorem:sorry2:.

Wy tu o wakacjach. Mi też się marzy morze, plaża:sorry2:. Ostatni raz byłam nad morzem... 9 lat temu:szok:. Co prawda rok później byłam z M nad jeziorem, ale to się nie liczy, bo nie my organizowaliśmy ten wyjazd i do tego byliśmy jecze gówniarzami. Ale za to będę mieć pseudo wakacje w kwietniu. M bedzie w Stanach przez 3 tyg., a ja jadę do rodziców. Będę na maksa wykorzystywać jednych i drugich dziadków;-)

A i wiosna idze... moje koty mimo pozbawienia do płodzenia kociaków ganiają się od paru dni. U kocura to normalne było, że czasami sie przejachał na kotce, ale ostatnio to ona jego zaczepia, a on biedny chowa się w umywalce.

Ide pogadać z Olką, tak fajnie nawołuje:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Migotka wszystkiego najlepszego z okazji imienin:-)

Wam Kobiety zycze tez milego dnia.Ja dostalam czekoladki,(srednio za nimi przepadam no i mamy ciche dni)G wrocil z nocki,i dal mi o 1ej w nocy:sorry2:

Anusiac doszlam do siebie choc mam skurcze zoladka a to dlateg ze bralam tabletki przeciwbolowe(zapomnialam)2 pifffka plus kieliszek jeden rowna sie wywrotka:no:poszalalam.chora 2 dni:baffled:
 
Do góry