reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Night&Day ja mam cos takiego po corce, moj gin mowil ze jak sie zaczyna cos wiecej procz kataru i bolu gardla to koniecznie do lekarza. Zobacz załącznik 917770
O czymś takim właśnie myślę - :)- kiedy urodzilam synka to mialam drewnusne i okazalo sie swietnym rozwiązaniem ale się pozbyłam...za godzinę idę z synkiem do lekarza to poproszę o to żeby i mnie osłuchała...
 
reklama
Hej- zaniżone wyniki świadczą o innych możliwych chorobach A zawyżone wyniki o innych.Mnie ginekolog powiedział że źle jeśli są zawyżone i to w granicach 100 bo to świadczy o uszkodzonej cewce nerwowe.Czy to rutyna?- nie wiem- ja dostałam skierowanie pewnie ze względu na wiek- i mimo,że prenatalne wyszły super tu wynik mam trochę nizszy- dlatego kazano mi je powtorzyc- choć jak mówi mój kekarz- nie powinnam się martwic- zobaczymy jutro..
Trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze. U mnie też prenatalne wyszły ok. Mam 32 lata, więc może to faktycznie ze względu na wiek. Jak rodziłam synka miałam 28 i wtedy nie robiłam tego badania.
 
Dzięki dziewczyny, u mnie Tak naprawdę nie ma problemow z ciąża ale z jama brzuszna, miesiąc temu przeszłam ciężka niedroznosc jelit i tylko cudem udało się nie operować ale przeszłam piekło w szpitalu, no i mimo diety jaka mam może to w każdym momencie znowu wrócić, dodatkowo bóle wątroby i takie sobie z niej wyniki. Ale zobaczymy, nie przyszłam Wam tu marudzić
Justik, na pęcherz polecam żurawinę, moja siostra stosowała i pomagało :)
 
Trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze. U mnie też prenatalne wyszły ok. Mam 32 lata, więc może to faktycznie ze względu na wiek. Jak rodziłam synka miałam 28 i wtedy nie robiłam tego badania.
Ja mam 38 więc ja mogę powiedzieć, że zlecono mi to badanie prawdopodobnie z względu na wiek ;)- w poprzedniej ciąży miałam ponad 31 i lekarz mi tego nie zlecil- może to zależy od lekarza? :/ - teraz mam innego i zlecił mi nie widząc wyników z prenatalnych.
 
Dziękuję dziewczyny, kupię żurawinę jeszcze dziś. Postaram się zdobyć jakaś fajną apteczną i może uda mi się wstąpić do spożywczego po suszoną [emoji4]
 
@kredkaczarna i @Madelaineee witajcie :-)

@Night&Day od piątku mnie coś brało a w sobotę myślałam już czy nie udać się na izbę przyjęć, bo tak mnie gardło bolało, ciężko mi się przełkało śline, ale mleko z czosnkiem zażyłam, mąż kupił mi w aptece saszetka do picia dla ciężarnych i tabletki do ssania. Dzisiaj już lepiej się czuje to do lekarza się nie wybieram ostatecznie. Ale gdybym miała iść do pracy to poszlabym po L4 :-/ jeśli źle się czujesz to lepiej w domu zostań.

@Safija jak wyżej :-D

@Lilianne91 nic nie mogę poradzić. Nie mam w tej chwili zwierząt i nie musiałam dziecka "wprowadzać" do domu kiedy zwierzęta były. O psach ostatnio mówili w tv, żeby przynosić wcześniej te wszystkie rzeczy, łóżeczko, zabawki itd, żeby oswajać go z tym. Bo oprócz dziecka to jeszcze mnóstwo nowych rzeczy w domu przybędzie. Nie pamiętam jakie jeszcze rady tam były.

@Ags8620 nigdy nie robiłam badania w tym kierunku.
 
@kredkaczarna i @Madelaineee witajcie :-)

@Night&Day od piątku mnie coś brało a w sobotę myślałam już czy nie udać się na izbę przyjęć, bo tak mnie gardło bolało, ciężko mi się przełkało śline, ale mleko z czosnkiem zażyłam, mąż kupił mi w aptece saszetka do picia dla ciężarnych i tabletki do ssania. Dzisiaj już lepiej się czuje to do lekarza się nie wybieram ostatecznie. Ale gdybym miała iść do pracy to poszlabym po L4 :-/ jeśli źle się czujesz to lepiej w domu zostań.

@Safija jak wyżej :-D

@Lilianne91 nic nie mogę poradzić. Nie mam w tej chwili zwierząt i nie musiałam dziecka "wprowadzać" do domu kiedy zwierzęta były. O psach ostatnio mówili w tv, żeby przynosić wcześniej te wszystkie rzeczy, łóżeczko, zabawki itd, żeby oswajać go z tym. Bo oprócz dziecka to jeszcze mnóstwo nowych rzeczy w domu przybędzie. Nie pamiętam jakie jeszcze rady tam były.

@Ags8620 nigdy nie robiłam badania w tym kierunku.
Ja tu juz jestem dluuugo tylko nie mam kiedy pisac, ja nie wiem jak wy to robicie ze czas macie. Ciezko mi sie tez czyta po kilka set stron zeby pozniej cos odpisywać wiec rzadko to robie. U mnie jak mlody spi to obiad albo sprzatenie. Czasem zrobie sobie luzni nie robie nic tylko posiedze i tv poogladam bo czasem tez trzeba [emoji23] popoludniu po starszaka i tojiz wogole czasu brak
 
reklama
Do góry