reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja nie miałam siary w pierwszej ciąży a karmiłam normalnie ok roku teraz też nic jeszcze nie leci i dobrze ;)
Ja chodziłam do szkoły rodzenia na NFZ przy szpitalu , trochę jak wykłady to było bo dużo ludzi było, potem były ćwiczenia z oddychania w mniejszych grupach ale nie wiem czy mi się przydały,
 
reklama
Nie kazdej leci. W pierwszej ciazy nic nie lecialo, ba! Mi nigdy nawet przy nawalach samo nic nie leci tylko musze sciagac. Teraz karmilam piersia, ale hormony ciazowe niestety sprawily, ze calkowicie stracilam pokarm. Tak tez bywa. Generalnie oddzielenie sie lozysko daje sygnal do mozgu zeby tworzyc pokarm, takze spokojnie [emoji3526]
Ja jestem w 25 tyg prawie i nic mi nie leci z piersi jeszcze ... to jest normalne czy nie??
 
Co do wydzieliny to Pani doktor powiedziała że to normalne, i że będzie jej jeszcze więcej 🤔🤦😭 to czy jest czy jej nie ma to ani dobrze ani źle, po prostu jeden organizm wcześniej ma wycieki siary a innym po porodzie dopiero. Także super... Jeszcze połowa przede mną a tu takie wybryki. No trudno.
Połówkowe mała przeszła śpiewająco, serduszko ładnie wygląda i nie ma czego się doczepić. Ale za to rośnie mała gimnastyczka. Podczas badania postanowiła podciągając sobie stopy do buzi, potem wymachiwała ręką jakby nam coś tłumaczyła, a na koniec odwróciła się tyłkiem i koniec oglądania 😂😂
W moim miasteczku jest szkoła rodzenia na NFZ także pierwsze zajęcia mam w czwartek, małe grupy, miła atmosfera. Podczas zapisu już mnie położna zaważyła, zmierzyła ciśnienie i sprawdziła jak bije serduszko maleństwa. Na każdych zajęciach też będzie to kontrolować ale opinie ma bardzo dobre i sama tematyka jest również bardzo przydatna.
 
Nie zacytowalo wyżej [emoji849]
Co do wydzieliny to Pani doktor powiedziała że to normalne, i że będzie jej jeszcze więcej [emoji848][emoji1751][emoji24] to czy jest czy jej nie ma to ani dobrze ani źle, po prostu jeden organizm wcześniej ma wycieki siary a innym po porodzie dopiero. Także super... Jeszcze połowa przede mną a tu takie wybryki. No trudno.
Połówkowe mała przeszła śpiewająco, serduszko ładnie wygląda i nie ma czego się doczepić. Ale za to rośnie mała gimnastyczka. Podczas badania postanowiła podciągając sobie stopy do buzi, potem wymachiwała ręką jakby nam coś tłumaczyła, a na koniec odwróciła się tyłkiem i koniec oglądania [emoji23][emoji23]
W moim miasteczku jest szkoła rodzenia na NFZ także pierwsze zajęcia mam w czwartek, małe grupy, miła atmosfera. Podczas zapisu już mnie położna zaważyła, zmierzyła ciśnienie i sprawdziła jak bije serduszko maleństwa. Na każdych zajęciach też będzie to kontrolować ale opinie ma bardzo dobre i sama tematyka jest również bardzo przydatna.
 
reklama
Do góry