reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Mouna87, calli super że dzieciaczki zdrowo rosną 🤩 Tamama37 witaj 😁

Dzisiaj złe samopoczucie przeszło na mnie. Dobrze, że nie do 17ej byłam sama w domu, bo bym wszystkich zgryzła 😠
A to wszystko wina zmęczenia, znowu w nocy gapiłam się w sufit zamiast spać 😴

Za to synuś kopie ile wlezie 😍
 
reklama
Cieszę się że wszystko w porządku :)
Mieliśmy dziś echo serduszka Młodego. Wszystko jest w porządku. Nie ma tej niedomykalności zastawki :)
Mnie czeka 3 cesarka w maju :)
Witajcie majowe mamy. Dzis dolaczam ja z moja corka( 2 chlopakow juz w domu). Niestety to bedzie 3 cesarka wiec radosc ale tez niepewnosc. Moze sa tu potrojne cesarzowe? Pozdrawiam
 
Pamiętam, jak będąc w 7 tygodniu ciąży dostałam silnych zaparć i podczas toalety zauważyłam kilka niteczek krwi. Mało brakowało a bym zawału dostała. A najprawdopodobniej naczynko w pochwie mi pękło [emoji23] Teraz, jak to wspominam, to się śmieje, ale wtedy to z duszą na ramieniu się podcierałam przez kilka dni [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Już po zakupach, kupiłam cudowny płaszczyk z dopinką, więc istnieje szansa, że wystarczy do końca chłodów [emoji6][emoji28]
Pokaż proszę ten płaszczyk...
 
Po pierwszej strasznie się nad sobą uzalalam, miałam pretensje do wszystkich, nie chciałam w ogóle rozchodzic tego "bólu" tylko leżałam. Nawet się dzieckiem nie zajmowałam, tylko karmilam. Ściągalam kogo mogłam żeby tylko nie zajmować się mała i moc leżeć, taki kryzys [emoji849] a przy drugiej od razu po wyciągnięciu cewnika, mąż przyniósł mi mała i od razu na pełnych obrotach, bólu nie czułam, przyjechałam do domu ze szpitala i jeszcze pokój wysprztalam :)
Jak się czułaś po pierwszych dwóch cesarkach?
 
Co do wydzieliny to Pani doktor powiedziała że to normalne, i że będzie jej jeszcze więcej 🤔🤦😭 to czy jest czy jej nie ma to ani dobrze ani źle, po prostu jeden organizm wcześniej ma wycieki siary a innym po porodzie dopiero. Także super... Jeszcze połowa przede mną a tu takie wybryki. No trudno.
Połówkowe mała przeszła śpiewająco, serduszko ładnie wygląda i nie ma czego się doczepić. Ale za to rośnie mała gimnastyczka. Podczas badania postanowiła podciągając sobie stopy do buzi, potem wymachiwała ręką jakby nam coś tłumaczyła, a na koniec odwróciła się tyłkiem i koniec oglądania 😂😂
W moim miasteczku jest szkoła rodzenia na NFZ także pierwsze zajęcia mam w czwartek, małe grupy, miła atmosfera. Podczas zapisu już mnie położna zaważyła, zmierzyła ciśnienie i sprawdziła jak bije serduszko maleństwa. Na każdych zajęciach też będzie to kontrolować ale opinie ma bardzo dobre i sama tematyka jest również bardzo przydatna.
No to wytrwania z
Witajcie majowe mamy. Dzis dolaczam ja z moja corka( 2 chlopakow juz w domu). Niestety to bedzie 3 cesarka wiec radosc ale tez niepewnosc. Moze sa tu potrojne cesarzowe? Pozdrawiam
a skąd już wiesz ze to będzie cesarka?
 
Kupiłam podpaski na cycki na tą siarę, tego jeszcze nie było, myślałam że to takie małe coś będzie dyskretne a tu jednak nie 😂😂

Mam plan na dzisiaj, trzeba zrobić rachunek sumienia co już mam a czego jeszcze mi brakuje do wyprawki. A ceny.... Matko bosko skąd oni je biorą? 😱
 
Witaj. Ciesze sie ze nie jestem sama z ta 3 cesarka. U mnie ostatnia byla 3 lata temy wiec mysle ze bedzie ok. Dzis wizyta u lekarza mam nadzieje ze wszystko ok. Jestem z Poznania i 1 cesarka na Polnej.....
 
reklama
Do góry