reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny, jak tam Wasi mężowie? Wychodzą, pracują, czy raczej zdalnie i siedzicie z nimi w domu? Moj na zakupy raz w tygodniu, do pracy co drugi dzień idzie i kontakt jakiś z ludźmi niestety ma.
 
reklama
Dziewczyny, jak tam Wasi mężowie? Wychodzą, pracują, czy raczej zdalnie i siedzicie z nimi w domu? Moj na zakupy raz w tygodniu, do pracy co drugi dzień idzie i kontakt jakiś z ludźmi niestety ma.
Mój chodzi na zakupy ja od 15 marca w sklepie nie bylam, tylko las.
Od przyszłego tyg idzie do pracy za cos trzeba żyć, a od tamtej pory nie był w pracy bo został zwolniony z powodu wirusa szef zamknął całą firmę na amen i ogłosił bankructwo, bezrobocia mu naliczyli tyle co kot naplakal więc innego wyjścia nie ma 🤷🏼‍♀️
 
Tu mam fajny przepis, zawsze robię z tego. Tylko to jest na taką dużą blaszkę od piekarnika, ta czarna. Można jakoś sobie rozłożyć na mniejsze
Ja dzisiaj już część lekcji załatwiłam z młodym, jak zwykle matematyka na pierwszy ogień idzie bo lubi a polski to zło konieczne.
Obiad mam z wczoraj , spaghetti , jutro chcę pizzę piec. Macie może sprawdzony przepis na ciasto?

A i dzisiaj ma mi przyjść przesyłką z gemini , też już będę miała wszystko do torby dla siebie i malucha.

Ja gbs robię przed wizytą 16 .04, będę wtedy w 34 tc to chyba akurat.
IMG_20190503_162032.jpeg
 
Dziewczyny, jak tam Wasi mężowie? Wychodzą, pracują, czy raczej zdalnie i siedzicie z nimi w domu? Moj na zakupy raz w tygodniu, do pracy co drugi dzień idzie i kontakt jakiś z ludźmi niestety ma.

Mój pracuje zdalnie w domu, na zakupy max 2 razy w tygodniu, z czego raz na szybko po chleb. Mieszkam na wsi więc tutaj jest spokojnie.
 
Dziewczyny, jak tam Wasi mężowie? Wychodzą, pracują, czy raczej zdalnie i siedzicie z nimi w domu? Moj na zakupy raz w tygodniu, do pracy co drugi dzień idzie i kontakt jakiś z ludźmi niestety ma.


Mój od niedzieli z nami w domu, jedynie raz na jakis czas na zakupy jedzie. Wcześniej dwa tygodnie spał w naszym "starym" mieszkaniu bo ma swoją firme i mial kontakt ze swoimi pracownikami, wspolpracownikami etc. Odbyl "kwarantanne" wrocil i teraz pracuje z domu. Ja ostatnio w sklepie bylam w tlusty czwartek, a wczesniej w styczniu 😱 a od ferii i dzieci trzymamy w domu, bo zaczynalo sie robic nieciekawie.
 
Ja niestety do sklepu wychodzę rzadko bo rzadko cis jeść trzeba 🤷 jakiś sobie radzę maseczka rękawiczki raz dwa zakupy i wychodzę ...mam fatalny dzień dziś siedzę i ryczę 😟 nie dość że te uda mnie dołują moje z tą wysypka to jeszcze " ojciec " dziecka oszaleje przez niego w niczym mi nie pomaga nic nie kupił nawet głupiej pieluchy tetrowej niczego wszystko kupiłam sama wszystko a on smie dzw i mówić że będzie walczył o dziecko teraz kiedy tyle rzeczy złych zrobił ...to jest chore mam mega dola w niczym mi nie pomaga nam tylko nadzieję że sąd weźmie to pod uwagę wszystko bo oszaleje jego wybryki zachowania smsy rozmowy tejef ...
 
Ja niestety do sklepu wychodzę rzadko bo rzadko cis jeść trzeba 🤷 jakiś sobie radzę maseczka rękawiczki raz dwa zakupy i wychodzę ...mam fatalny dzień dziś siedzę i ryczę 😟 nie dość że te uda mnie dołują moje z tą wysypka to jeszcze " ojciec " dziecka oszaleje przez niego w niczym mi nie pomaga nic nie kupił nawet głupiej pieluchy tetrowej niczego wszystko kupiłam sama wszystko a on smie dzw i mówić że będzie walczył o dziecko teraz kiedy tyle rzeczy złych zrobił ...to jest chore mam mega dola w niczym mi nie pomaga nam tylko nadzieję że sąd weźmie to pod uwagę wszystko bo oszaleje jego wybryki zachowania smsy rozmowy tejef ...

W Polsce sądy stoją za matką. On sobie może sobie walczyć, ale "jedynie" (w sumie to czasem az) o kontakty z dzieciatkiem.
 
reklama
Do góry