reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Kurcze dziewczyny..
Tak czytam Wasze wiadomosci, kazda z Was ma jakies objawy, dolegliwosci...a ja procz wrazliwych piersi nie mam nic.
I mam nadzieje, ze to powod do radosci a nie zmarwienia.
My dzisiaj mamy kotlecika, ziemniaczki i surowke.
Nie mam zadnych zachcianek.
Czuje sie normalnie.
Nie martw się. Nie musisz mieć wszystkich dolegliwości [emoji4]
 
Dzisiaj jednak odpoczywamy bo mąż dalej chory a pogoda średnia. Byliśmy tylko na zakupach korzystając z niedzieli handlowej. Dział zdrowa żywność i wege został przeze mnie ograbiony prawie do zera. Dzisiaj pierożki z soczewica i ciecierzycą na obiad wciągnęłam ;) popilam sokiem z buraka (uwielbiam).

Jutro stretching i już się nie mogę doczekać ;))
 
My dzisiaj na spacerze, lodach i malej sesji. Jutro juz do pracy, w sumie to sie ciesze, tym bardziej, ze moj dzial ledwo daje rade i orzynajmniej bede miala rece pelne roboty:)
Dzisiaj jednak odpoczywamy bo mąż dalej chory a pogoda średnia. Byliśmy tylko na zakupach korzystając z niedzieli handlowej. Dział zdrowa żywność i wege został przeze mnie ograbiony prawie do zera. Dzisiaj pierożki z soczewica i ciecierzycą na obiad wciągnęłam ;) popilam sokiem z buraka (uwielbiam).

Jutro stretching i już się nie mogę doczekać ;))
 
My dzisiaj na spacerze, lodach i malej sesji. Jutro juz do pracy, w sumie to sie ciesze, tym bardziej, ze moj dzial ledwo daje rade i orzynajmniej bede miala rece pelne roboty:)

Sesja z fotografem czy sami sobie? ;)

No ja tez jutro w końcu praca i bardzo mnie to cieszy. Ostatni tydzień z tym chorobskiem nie należał do najprzyjemniejszych bo na nic nie mieliśmy w sumie siły.
 
Sesja z fotografem czy sami sobie? ;)

No ja tez jutro w końcu praca i bardzo mnie to cieszy. Ostatni tydzień z tym chorobskiem nie należał do najprzyjemniejszych bo na nic nie mieliśmy w sumie siły.
Sami sonie robilismy sesje [emoji4] Ja dzisiaj taka zakrecona, ze nie ubilam kotletow przed smazeniem[emoji87][emoji87][emoji87]
 
reklama
O matko ale jestem zmęczona... Wczoraj poszłam spać po północy bo późno wróciłam z koncertu (który był mega!!!!, Więc nie żałuję że poszłam). A dziś rano budzik 7:10 i na grzyby ;) za godzinę wróci mąż z dziećmi, bo pojechali na weekend do teściów, a ja padam na twarz i do tego mam mdłości :( ale grzybków moc! Pomrożone 10 paczek na zupę, jedna suszarka wstawiona i że trzy słoiczki małych podgrzybków w occie się uzbiera. Jutro będę je robić, jeśli mdłości pozwolą. Kocham las i grzyby ale chyba muszę trochę wyluzować bo męczę się szybciej niż w poprzednich ciążach.
 

Załączniki

  • IMG_20190929_095757713.jpg
    IMG_20190929_095757713.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 72
Do góry