reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Mallaika ja tez popadne w paranoje, bo mam rozne dziwne odczucia. Raz mnie mdli na wszystko, raz mam dzien, ze siedze na wc a to podobno oznaka oczyszczania organizmu, ale potem przez kilka dnia nic. Następnie jak pisze Pampuszek mam raz wiecej wydzieliny a raz mniej. Czasami to wiecej jest tak jakby cos ze mnie wyszlo (przepraszam za szczerosc). A potem przez dwa dni mamy problem z mezem, zeby sie kochac :(. Bo znowu mam w druga strone :(.

MOZNA OSZALEC! Jeszcze gin jak sie mnie pytal czy mam skurcze i powiedzialam mu, ze nie to sie zapytal: "czy mam nagle parcie na stolec, bo to tez skurcze". Mam i jak ide do wc to przechodza, wiec ja juz sama nie wiem!

Ale zajebiście powiedziala to moja kolezanka: "skad mamy wiedziec jak jest tyle objawow?!".
 
reklama
Iza dziekuje.

Haha wiedzialam, wiedzialam JARANTI GRATULACJE


Bylismy dzis u pediatry wszystko gra- dostalam zakaz czestego karmienia bo mlody przytyl 800g. Doktorka mowi,ze duzo jak na 2 tyg dziecko. KURKA NO karmie tylko wtedy kiedy glodny....
 
Iza marta, ja takie parcie na kupke mialam 2.tyg przed porodem okolo. Nagle bolal mnie brzuch, bardzo i biegusiem do toalety...i przechodzilo. Mowilam lekarzom w szpitalu. Jeden machal reka a drugi mowil ze to oczyszczanie...i mial racje :)

Jaranti, gratulacje !!!!!! Jak dojdziesz do siebie to daj znac jak sie czujesz po cc i jak dzieciatko
 
Ostatnia edycja:
Mama.O. a karmisz piersią? ostatnio czytałam w jakiejś gazetce dla matek, że dzieci cycowe nie mogą cierpieć na nadwagę i to, że są okrąglejsze czy pulchniejsze to nie jest problem... Pewnie jak ze wszystkim co lekarz to opinia... Ja bym się nie martwiła, zaufaj swojej intuicji.

Pampuszek w autobusie miejskim mało jest okazji do podniet :p no chyba, że miałby mnie szlag trafić jak widzę te przepychające się z wózkami na kółkach emerytki i rencistki, które jak widzą wolne miejsce to normalnie biją rekordy prędkości, albo młodzież prawie dorosłą, którą jakoś dziwnie fascynują widoki za oknem :dry:

iza_marta no to ja mam tak od kilku dni, że ze mnie cieknie; biegunki mam na zmianę z zaparciami, a napady głodu z awersją do jedzenia... denerwuje mnie to wszystko:baffled:
 
jeśli wierzyć tym wszystkim artykułom o oznakach zbliżającego się porodu, to od wczoraj oprócz skurczy pojawiła się "zwiększona ilość wydzieliny"... nie są to wody, bo mnie doktorek na IP wyposażył w magiczny płyn, który zabarwia się po kontakcie z wodami płodowymi. No i apetyt mam wilczy :szok: Choroba, zanim Mikołaj się urodzi ja w paranoję wpadnę:dry:
ja mam dużo śluzu od kilku tygodni ... normalnie leje się ze mnie ;-) a apetyt :-D masakra ;-) przed snem muszę zjeść ;-) do tego koło 5 nad ranem też muszę coś zjeść, bo mi w brzuchu burczy i mąż się śmieje :dry: i tak jak kiedyś dwie kromeczki mi styknęły na jeden posiłek, tak teraz ... zdecydowanie za mało :dry::confused:
no i mdłości na zmianę ze zgagą :shocked2: dodam, że zgaga pojawiła się dopiero ostatnio ;-) gdzieś czytałam, że jak brzuch opadnie (a mi opadł), to zgaga przestaje dokuczać (mi zaczęła) ...



od Diabliczki:
balonik od rana...skurcze jakieś są i dali mi lewatywę ;-) teraz kroplówka...zobaczymy czy coś pójdzie... nie ma miejsc na porodówce a ja się cieszę bo już nie mam sił dalej tutaj siedzieć na sucho i patrzeć na inne. Jest mój lekarz co wcześniej do niego chodziłam i on zadecydował tak

szczerze jej współczuję :dry:
 
z tymi objawami to faktycznie dziwna sprawa. Generalnie wszystko można pod objawy podciągnąć ;) Ja od kilku dni zeżarłabym konia z kopytami, a jak już jem to wcale mi to aż tak nie smakuje, a za chwilę znowu bym żarła ... objawy takie prawie jak bulimiczka tylko, że bez wymiotów ;) Jeśli chodzi to z wypróżnianiem nie mam problemu, był czas że nawet dwa razy dziennie się wypróżniałam. Teraz od dwóch dni jedynie się zmieniło to, że wypróżnienie jest luźne, nie biegunkowe ale luźniejsze. Generalnie czuję się dobrze i mimo, że spać mi się chce to czuję przypływ energii :)

Aśku, dzięki za info od Diabli. Bidusia się namęczy noszzz...
 
Powiem Wam, że ja karmiłam córkę tylko piersią. Gdy miała z 3-4 miesiace i poszłam z nią do pediatry, to na mnie babka wiechala, że jak moglam tak dziecko utuczyc, że co ze mnie za matka... Jak już skończyła prawic mi kazania i powiedziałam jej że Zuzia tylko na piersi to mnie przepraszać zaczęła. A teraz z mojego klopsika jest szczuplaczek :) Także zdecydowanie dziecka, które jest na mleku matki, nie idzie przekarmic i doprowadzić do otyłości... Przynajmniej dopóki się nie wprowadzi dodatkowych pokarmów :)
 
iza_marta - no ja raz już tak miałam że myślałam że skurcze cały dzien, a chyba jednak żołądek, a może to jednak były skurcze ? :p Eh nie dowiem się :p

mallaika
- młodzież młodzieżą, mnie najbardziej wkurwiają kobiety, które już ewidentnie miały dzieci, a jakoś współczucia nie okażą...
 
Diabliczka:
Szyjka na 3.5 ale twarda...wyjęli balonik, teraz kroplówka dalej ale jak na razie bez skurczy

9 dni po terminie i tak ją męczą :dry: i tak pewnie wszystko zakończy się cc :dry:

Mallaika mnie w mzk wkurza to gapienie się na mój brzuch :wściekła/y: siedzą takie siksy i się gapią (równolatki to wspominają pewnie ten cudny czas), ale nikt dupy nie ruszy co by chociaż zaproponować miejsce :sorry2: nie żebym była jakaś wymagająca, dopóki upałów nie ma, mogę stać, mimo że mi ciężko, no ale ... dobre wychowanie ...??? dzięki bogu jak jadę po Mrówka, to wsiadam do pustego autobusu i po 2 przystankach wysiadam ;-) jedynie jak do szpitala jadę, to mam zapewnione stanie i przepychanie ... autem nie chcę jeździć, bo nie ma gdzie zaparkować ;-)
dzisiaj stałam w kolejce w auchanie (nienawidzę drania, ale mam najbliżej, więc czasem to zajadę) 25 minut ... wisiałam na wózku, tak mnie napierniczał kręgosłup ... kasy pierwszeństwa były, ale zlikwidowali je jakoś jak ja zaszłam w ciążę :-D rzadko stękam, ale czasami są takie dni, kiedy nie masz siły stać w tej zasranej kolejce ... gdzie są te kasy? jakieś problematyczne były czy co?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aśku, Mallaika kasy pierwszenstwa w Auchan sa o dupe rozbic. W Krakowie sa i co z tego jak i tak stoisz w kolejce i wszyscy maja Cie gdzies.
Na brzuch tez patrza u mnie i tez mnie to wkurza. Najbardziej jak patrza z pogarda.
Za to dzis w Almie stalam w dosc duzej kolejce i kasjerka wywolala mnie z tlumu i zostalam obsluzona jako pierwsza co bylo bardzo mile. To juz byl drugi sklep w ktorym tak mialam. A w kinie dzis jakas mlodziez mi drzwi przytrztmala. To sa te mile sytuacje. Nie bede wyliczac ile razy stara piz.. mnie potracila lub szturchnela w brzuch i miala focha. Nie wspomne o bandzie debili gdzie przy kilku osobach samoistnie spadly makarony w sklepie i tylko ja je podnosilam. Jak znow spadlo to sie ze mnie w smiali, ale nikt z nich nie był na tyle porzadny aby je podnieść. Wkur... mnie cos takiego.

Diabliczka moja Ty bido! Jejku oni to Cie tam niezle wymecza!

Anitka ja tez bym konia zezarla! Caly dzien geba ruszam! A jem takie swinstwa, ze masakra!
 
Do góry