reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

mimi tsk tez sobie to tłumaczyłam, gdyby cos ich niepokoilo to by mnie do innego szpitala skierowali.
neko gratulacje - bo nie mialam okazji :) Szybkiego powrotu do zdrowia życzę :)
izus wczoraj tel mi padł a ponim zaraz i ja ;) Bylam zmeczona, slaba i padlam.
Nocka minrla ok. Wstaealam dwa razy na siusiu i spr wkladke czy jest ok. Teraz rano troche podreptalam i na wkladce jest lekko brązowe zabrudzenie. Od meza mam zakaz chodzenia. Ma lezec caly dzien. No to poki co leżę ;)
Aaaa no i cukier qzwa 110 ale pewnie przez emocje.
 
reklama
Anitka cukier teraz to pikus ;). Mnie sie wydaje, ze moze to przez to, ze szyjka jest mocno ukrwiona i przy dotyku od badania tak zareagowala. Jak ja tak mialam to gin mowil,ze jesli na drugi dzien nie minie tam do wieczora to wtedy należy sie martwic. Odpoczywaj dzis koniecznie!
 
Neko gratulacje!!!! Niech Tosia rośnie zdrowa!!!!

Cholera nie moge sie dostac do endokrynologa w terminie. Nie wiem co z moja tarczyca. Dzis przespalismy 1 raz nocke cala ale nadal cierpimy jak robimy kupke .Czekamy az uklad dojrzeje.Nic m sie nie chce. Wy nie rodzicie. Ja nie nawołuję nie mam siły całą energię zabiera mi moj byczek. Pogoda na szczescie piekna. Podjelam decyzje, że w lipcu chrzcze syna.
 
anitajas - kurde, ale sprawa z tą karetką...

iza - ja mam się zgłosić w sobotę i też pewnie będą chcieli wywołać ;/ więc chyba po prostu powiem że chciałabym jeszcze poczekać jeśli nic się nie dzieje...

Wczoraj bardzo mało skurczy... dziś od rana trochę ale też nie ma szału... od niedzieli już mi ten czop odchodzi...
 
Anitajas- mi położna mówiła, że jak się zacznie, to mogę wezwać karetkę, ale nie ukrywa, że można dłłłuuuuugo czekać. A plamienie pewnie z szyjki po badaniu.

Aśku- gratulacje

Ja wczoraj miałam wizytę. Maluszek powoli i systematycznie rośnie. Na razie wg USG wyszło 2820g. Ponieważ od ubiegłego tygodnia zmian w szyjce i rozwarciu nie ma (nadal jest 2/2/2), mam seksić się z mężem . Dobrze, że był, to słyszał, bo ciągle mówił, że dziecko jeszcze musi podrosnąć ;-) Także koniec z oszczędzaniem się.

Jeżeli do terminu nic się nie ruszy, to w dniu terminu mam zgłosić się do mojej gin do szpitala na szczegółowy przegląd i dostanę jeszcze kilka dni zwolnienia. A po następnym weekendzie zameldować się na oddziale. Ale to ta wersja mniej optymistyczna.

Dziś dzień mamy i taty w przedszkolu mojego syna. Zaraz wychodzę. Cieszę się, że dotrwałam.
 
Gratulacje Aśku! A wiadomo jak było, czy oksytocyna, czy jakie tam rzeczy ? Bo miała tylko się zgłosić chyba do szpitala... Teraz widzę że miała się dopiero zgłosić, więc.albo po prostu urodziła sobie, albo cc... hmm..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczynki :-)
Julian urodził się dzisiaj o 6:46 :-) jeszcze moment dłużej, a rodziłabym w domu ;-) poród mega ekspres (opiszę jak wrócę do domku) :tak:

Waga 4070 g, długość 55 cm ;-)
Bez nacięcia, lekkie pęknięcie, jeden szew na 1cm ;-)
Już śmigam po oddziale :-D

})i({ korzystam z Tapatalk })i({
 
Do góry