reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

makijaż permanentny

Ja z kolei byłam w gabinecie makijażu Imperial. Jest tam Pani Alicja Leszyńska. Świetna osoba i pełna profesjonalistka w tym co robi. Makijaż spod jej ręki zawsze wychodzi udany i naturalny. Wiem to nie tylko z swojej opinii bo część moich koleżanek również tam chodzi. Gabinet ma stronkę w internecie gdzie sprawdzicie adres i nr tel.
 
reklama
Jeśli ktoś mieszka w Warszawie to polecam Magic Visage, bardzo profesjonalna robota, rzęski przepiękne, trzymają się bardzo długo, a pani Estera jest przesympatyczna.
 
A czy któraś może powiedzieć jaki jest koszt makijażu permanentnego metodą piórkową brwi? Jestem ciekawa na jak długo utrzymuje się efekt i ile trzeba zapłacić, żeby było to zrobione na prawdę profesjonalnie.
 
Bez przesady, nie jest przerażający. Efekt bardzo dobry. Kocha na jak chcesz ceny to na fejsie Magic Visage jest podane wiele cen różnych zabiegów, makijażu brwi, ust, kreska na powiece itp. obadaj sobie sytuację :)
 
Sama zdecydowałam sie na:
brwi
na kreski na powiekach
I jestem osobiscie bardzo zadowolona. Opcja wygodna, nie muszę przeznaczać tyle czasu na malowanie się przed wyjściem do pracy. I co najwazniejsze mam brwi! NIestety nie zostąłam obdarzona pięknymi brwiami jak wiele dziewczyn tak wiec dla mnie jest to najlepsza opcja. Przynajmniej nie muszę codziennie przeznaczać pól godziny na domalowanie brwi
Link do: Co to jest makijaż permanentny? - ZDROWE.net
 
Ostatnia edycja:
wszystko zależy od tego jakąś metodę się wybierze oraz kto zrobi ci brwi :) oczywiście jesli to nie będzie doświadczona osoba, która nie ma też "oka" do proporcji to najprawdopodobniej wyjdzie się z gabinetu wyglądając jak clown ;) jednak idą do osoby, która wie co robi i potrafi zrobić proporcjonalne brwi to wygląda to naturalnie i fajnie :) ja sama byłam u Dominiki Kossakowskiej na brwiach i wykonała świetną robotę -zresztą wystarczy zobaczyć jej prace. Dziewczyna wie jak dobra kształt i grubość brwi do proporcji twarzy
 
To wiesz jak ktoś już tak poważnie myśli to najlepiej udać się do kosmetyczki i popytać co i jak. Jak ja już tak na poważnie chciałam działać to poszłam do pani Estery i dowiedziałam się co i jak.
 
Ja też jestem jego fanką, bardzo ułatwia życie, pozwala oszczędzać czas i dzięki niemu mogę rano dłużej pospać :) Mam zrobione kreski na powiekach i brwi metodą microblading, bo daje dość naturalny efekt a na tym mi zależało. Zabieg wykonywałam we Wrocławiu w salonie Perfect Glamour, bo to profesjonalny salon, wykonują nawet szkolenia, więc nie musiałam bać się jak to wyjdzie.
 
reklama
Moim zdaniem warto wykonać makijaż permanentny, nie każdy jednak ma taka potrzebę. Jeśli mamy idealną twarz to nie ma sensu go wykonywać, jeśli natomiast mamy ubytki w brwiach albo nierówną czerwień wargową to może warto pomysleć o makijażu permanentnym.
Jak już się zdecydujecie to wybierzcie dobrego specjalistę aby później nie było płaczu. W związku z tym, że w mojej firmie NEWLOOK' szkolimy przyszłe linergistki wiem jaki to długi i żmudny proces aby stać się ekspertem w tej dziedzinie. Bardzo dokładnie wybierajcie miejsce gdzie wykonacie makijaż bo jego usuniecie jest trudniejsze niż wykonanie. Jeśli macie pytania zapraszam do kontaktu oraz na zabiegi do mnie
 
Do góry