reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>Mała czarna - P L O T Y<<<<

Kochane, jak zwykle wyciągne asa z rękawa...
mam coś dla Was :p

sukienki

'Wejdź proszę, do Biu Biu i zobacz ubrania, które uwzględniają fakt, że kobiety mają biust, talię i biodra oraz to, że biusty mogą być różnej wielkości.
No i, co najważniejsze, zobaczysz, że każdy biust można ładnie ubrać :-)'

polecam :) świetna firma, która robi ciuchy idealnie dopasowane do kształtów kobiet :)
 
reklama
Cześc dziewczyny:-)

Mam pewien problem w kwestii ubioru i może wy byście mi coś doradziły:tak: a mianowicie:jak się ubrac na uroczysty bankiet.Nigdy na takim spotkaniu nie byłam,wiem,że na pewno elegancko ale czy wystarczą np.jakieś spodnie w kantkę i do tego jakaś tunika i bluzka koszulowa czy raczej bardziej pasowałby jakiś kostium?W sukienkach nie chodzę,więc odpadają.I co myślicie?
 
ja też, ja też poproszę kawkę!
Miki, skoro jesteś większą babeczką, to nie zakładaj tuniki i leginsów. Ja na modzie się nie znam, ale w takich ciuszkach to tylko niektóre szczypiory wyglądaja "fajnie". Dziś widziałam na ulicy takie ażurowe leginsy na kobiecie i aż mnie w oczy zapiekło. Z łydek zrobiły jej się balony. Nie wszystko co modne pasuje do naszej sylwetki.
no właśnie tak sobie myśle nad tymi moimi nogami, bo mam bardzo grube łydki. Chyba takie leginsy nie pasują do mnie.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Kochane, jak zwykle wyciągne asa z rękawa...
mam coś dla Was :p

sukienki

'Wejdź proszę, do Biu Biu i zobacz ubrania, które uwzględniają fakt, że kobiety mają biust, talię i biodra oraz to, że biusty mogą być różnej wielkości.
No i, co najważniejsze, zobaczysz, że każdy biust można ładnie ubrać :-)'

polecam :) świetna firma, która robi ciuchy idealnie dopasowane do kształtów kobiet :)
Larkaa- oj kochana , bardzo się tu przydasz mamuśko:-):-):-)
 
ja też, ja też poproszę kawkę!
Miki, skoro jesteś większą babeczką, to nie zakładaj tuniki i leginsów. Ja na modzie się nie znam, ale w takich ciuszkach to tylko niektóre szczypiory wyglądaja "fajnie". Dziś widziałam na ulicy takie ażurowe leginsy na kobiecie i aż mnie w oczy zapiekło. Z łydek zrobiły jej się balony. Nie wszystko co modne pasuje do naszej sylwetki.

Ja dzisiaj byłam na poszukiwaniach sukienki na wesele i wkurzam się, bo mam sylwetkę dwurozmiarową. Na górę pasuje 38 a na dół 36. Więc kiecka w roz 36 nie zapmnie mi się w barach a w roz 38 znacznie poszerza mi kufer. :sorry:

po opisach nie wiem czy ktos ma lydki duze czy male bo kazda kobietka inaczej zbudowana, tak samo nie zawsze kobitka w rozmiarach + ma duze piersi etc...:happy:
a co do roznic w rozm gora dol to jedynie zostaje kupic sukienke i nieco ja przerobic , znajdz dobra krawcowa to spokojnie powinna zadzialac w tym temacie a czasme butkiki maja swoje krawcowe :tak:
Asia 81 bankiet... ja jestem za kostiumem eleganckim, chyba ze w zaproszeniu jest cos napisane...ze np "black-white"
 
ja dosc czesto kupuje quelle i neckermaniei bylam zadowolona choc czasem w zeszylm roku zpaupilam sbie topik fioletowy z cekinami porażka totalna bo byl bez ramiaczek a ze biut mam spory to tance by se razej nie odbyly wiec musial odesłąc ale ogolnie jest ok
Viola ja ostatnio gdzieć czytałam , że Quelle padło??? dawno też nie dostałam katalogu, dziewczyny kiedy był ostatni katalog???
 
Cześc dziewczyny:-)

Mam pewien problem w kwestii ubioru i może wy byście mi coś doradziły:tak: a mianowicie:jak się ubrac na uroczysty bankiet.Nigdy na takim spotkaniu nie byłam,wiem,że na pewno elegancko ale czy wystarczą np.jakieś spodnie w kantkę i do tego jakaś tunika i bluzka koszulowa czy raczej bardziej pasowałby jakiś kostium?W sukienkach nie chodzę,więc odpadają.I co myślicie?

Ja bym zestawiła klasyczne kanciaste spodnie z kobiecą koszulą/bluzką i dorzuciła trochę jakichś korali na szyję - nie wiadomo, jak przyjdzie ubrana reszta, więc nie można się wygłupić w żadną stronę, bo można sobie popsuć wieczór. A nadmiar korali zawsze można upchnąć do torebki :-D
 
Witam na kawce :-):-):-)
dziewczynki, czy chodzicie w tych wyszczuplających, podnoszacych, ściskających majtochach, gorsetach, pasach ????
Jaka firma jest mega dobra. Mam;
pas z fiszbinami [ odznaczają się i jest nie wygodny podczas siadania- odpada]
pas elastyczny [ ale podnosi się do góry]
ala gorset [ zapinany z przodu odznacza się zapięcie, no i pije w pachwinach- choć ładnie sciaga piersi ]
majtochy z wysokim stanem, na dole do kolan [ podczas siadania zwija sie ściagacz w pasie i gniecie brzuch- tym samym nie zdaje swojej roli]
Jaka firma, może jaki model dobrać odpowiednio ??? hmmm...
 
reklama
słyszałam, że quelle padło i miesiąc temu była wielka wyprzedaż. Podobno serwery były przeciążone od nadmiaru chętnych do kupienia po taniości :)
 
Do góry