reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Zielona - buuu... durna sytuacja. Ale niestety tak czasem z ludzmi jest.
Z moja tesciowa mialam podobna sytuacje - przed porodem zaoferowala sie ze kupi kosmetyki dla Malej. Zrobilam jej liste, i poslalam mailem. Na liscie bylo min Oilatum dla Malej. Po jakims czasie dzwoni mi tesciowa ze kupila jakis Penaten do kapieli i oliwke bambino zamiast tego Oilatum, bo kolezanka jej polecila. Masakra.
 
Zielona - buuu... durna sytuacja. Ale niestety tak czasem z ludzmi jest.
Z moja tesciowa mialam podobna sytuacje - przed porodem zaoferowala sie ze kupi kosmetyki dla Malej. Zrobilam jej liste, i poslalam mailem. Na liscie bylo min Oilatum dla Malej. Po jakims czasie dzwoni mi tesciowa ze kupila jakis Penaten do kapieli i oliwke bambino zamiast tego Oilatum, bo kolezanka jej polecila. Masakra.

O jak bym się wściekła!
Zielona jak ta mata taka fatalna to może wystaw na jakąś aukcję i opchnij komuś, a z pożyczaniem kasy to mamy taką nauczkę, że jak sobie pomyślę to aż...:wściekła/y:
My ponad 2 lata temu pożyczyliśmy mojemu kuzynowi 2000zł i do tej pory ich nie oddał Jeszcze jest na tyle bezczelny, że jak się zaczęliśmy upominać to groził, że opony w aucie poprzebija :szok::eek:
Nie mamy żadnego papierka i póki co czekamy na kase :-(

Teraz przyjemniejszy temat
Kupiliśmy taką karuzele dla małego
KARUZELA WYSPA MARZEŃ TINY LOVE PREZENT WARSZAWA (987693233) - Aukcje internetowe Allegro
 
Zielona, :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jak widać w takich sprawach najlepiej zdać się na sprawdzone osoby... szkoda tylko, że na tej nauce straciliście nie tylko kasę, ale i nerwów:no:
Mm&sm, daj znać jak się sprawdza karuzela w realu, bo wygląda ciekawie... i taka wypasiona:tak:
 
Ech, jakos emocje mi opadly i doszlam do wniosku, ze do maty kupie inne zabawki - zbedny koszt, ale szkoda moich nerwow.Myslalam zeby to wstawic na aukcje, ale zanim ktos to kupi mnostwo czasu minie, a i kasy nie bede miala z tego zadnej. Z drugiej strony kupowanie rzeczy przez internet w Meksyku jest ryzykowne.
Znajomy sie nie odzywa. Na pochybel mu.
Musialam sie pozalic.
Dzieki za zrozumienie.
 
To i ja się pochwalę naszymi ostatnimi zakupami :-)
Kupiliśmy Małej huśtawkę (któraś z Was mi polecała Bright Starts) BRIGHT STARTS ------------------ HUŚTAWKA PTASZEK (996065684) - Aukcje internetowe Allegro - jak narazie średnio chce w niej przebywać, ale powoli się przyzwyczaja.

Kupiłam jej też kolorową matę edukacyjną - ponoć im więcej kolorów tym lepiej dla takiego maluszka Mata edukacyjna rainforest fisher price k4562 (1002844503) - Aukcje internetowe Allegro

a na podłogę kupiłam puzzle piankowe - i to jest prawdziwy hit: kładę kocyk, na kocyk dziecko i tak sobie leży i oglada świat a ja wiem że mi nigdze nie spadnie PUZZLE Piankowe PODŁOGOWE Baby Mix HIT 4 WZORY (995024549) - Aukcje internetowe Allegro
 
Forget, fajne zakupy :tak: Tylko w opisie sposobu uzywania puzzli piankowych nie napisalas nic o puzzlach, wiec nie wiem co z nimi robisz ;-) Co do lezaczka, to moja mala tez ma (ale inny), ale nawet nie wiem kiedy ja w nim klasc... moze za mala jeszcze jest ;-)
 
reklama
Do góry