reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

anka26,07 miś ma ok.25cm,był w zestawie z takim pięknym kocykiem w serduszka jako firs gift :tak: :-D
Anna_79 no dokładnie,też się cieszę,bo takich łądnych ciuszków i różnych pierduł to napewno bym nie kupowała aż tyle
:-D a tu jeszcze 3 paczki płyną hehe,jak mnie odwiedzisz,to się podzielę :-) :-D tylko że wszystko różowe jest :eek: :eek: :dry:
 
reklama
Mam do Was kolejne pytanko, tym razem niedotyczy ono zakupow.
Zupelnie z innej beczki, mianowicie:-(
Czy dopadaja Was czasami tzw.kiepskie dni:confused:
tzn. mi ostatnio same nasuwaja sie jakies glupie mysli:no: ja niechce o tym myslec i probuje sobie to wybic z glowy, najchetniej wzielabym jakies mlotek gdyby byl pod reka:wściekła/y: mysli odnosnie maluszka, czy wszystko bedzie dobrze, czy bedzie zdrowy, i takie tam, powiedzcie czy to normalne:wściekła/y::confused: ratunku:-(
 
Mam do Was kolejne pytanko, tym razem niedotyczy ono zakupow.
Zupelnie z innej beczki, mianowicie:-(
Czy dopadaja Was czasami tzw.kiepskie dni:confused:
tzn. mi ostatnio same nasuwaja sie jakies glupie mysli:no: ja niechce o tym myslec i probuje sobie to wybic z glowy, najchetniej wzielabym jakies mlotek gdyby byl pod reka:wściekła/y: mysli odnosnie maluszka, czy wszystko bedzie dobrze, czy bedzie zdrowy, i takie tam, powiedzcie czy to normalne:wściekła/y::confused: ratunku:-(

myśle że każda z nas to przechodzi,strach o maleństwo, o dzieci będzie towarzyszył nam juz do końca życia
 
Niusia - to zupełnie normalne takie myśli. Tylko faktycznie trzeba je sobie wybijać z głowy i myśleć pozytywnie! Czym bliżej rozwiązania tym częściej mogą pojawiać się ponure myśli. Wszystkim kieruje strach. Jak Cię coś najdzie to idź do sklepu kup coś drobnego dla dzidzi (choćby śmieszne skarpetki) i pochwal się nam! Od razu zrobi ci się lepiej!
 
Nusia zakupy to dobra terapia :)
Wiem cos o tym bo ja dlugo dlugo nie mogalam sie przelamac a mysli mialam prawie same negatywne dzieki dziewczynom wszystko sie zmienilo.Ja jutro wybieram sie na zakupy:-) Idz cos kup nawet malutka rzecz a zobaczysz ze bedziesz spokojniejsza.
 
Bardzo Wam dziekuje za cieple slowa, odrazu mi lepiej;-)
Obiecuje sie poprawic i czesciej do Was zagladac, a jak tylko cos kupie odrazu sie pochwale:-p
 
Anka fajnościowe zakupki :) Czyżbyś musiała sobie poprawiać humor???

Grubelku wpadła mi w łapki nowa oferta z Tesco i wypatrzyłam tam wieszaki na dziecięce ubranka, takie zwyczajne plastikowe tylko małe... Piszą, że są w ofercie też drewniane... Nie wiem, jak daleko masz do Tesco, ale moze się wybierzesz :)
 
reklama
Do góry