reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały grubasek????

agnieszka81

Fan(ka)
Dołączył(a)
10 Luty 2007
Postów
1 777
cześć dziewczyny!!!
mam kłopot z moim 14 miesięcznym synkiem-ten "wszystkopochłaniacz":)) waży już prawie 13 kg-czy to jest jeszcze w normie czy to już nadwaga????
 
reklama
Pewnie ze jest w normie,moja Milena ma skonczone 12 miesiecy a wazy 12 kilo i caly czas jest 97 centylu co sie u niej jak narazie nie zmienia.Wy daje mi sie jesli nei dajesz mu w nadmiarze slodyzy to sie nie masz czym przejmowac.
 
nie no pewnie,Milce tez cos czasem slodkiego "wpadnie" w lapki,ale ona tez pochlania wszystko,najbadziej owoce lubi,ktore cokru raczej pozbawione nie sa.
 
cześć dziewczyny!!!
mam kłopot z moim 14 miesięcznym synkiem-ten "wszystkopochłaniacz":)) waży już prawie 13 kg-czy to jest jeszcze w normie czy to już nadwaga????
Ja jednak skonsultowałabym się z lekarzem, a słodycze ograniczyłabym do minimum, szczególnie jeśl dziecko jest w 97 centylu
 
Konsultowalam z lekarzem i dziecko tak przybieralo na samej piersi i nic niepokojacego nie widac.
 
Na samej piersi dziecko może przybierać ile chce, z tym się zgadzam:tak:
Natomiast jeśl podajemy pokarmy stałe to nie możemy dziecka przekarmiać, bo robimy mu krzywdę
 
No pewnie ze nie:-) ,do 6 miesiecy byla na samej piersi,a do 9 karmiona piersia rano i wieczorem i chodzi mi o to ze ona jakos tak nie wybiega ponad norme jak miala przy wylacznym karmieniu piersia i w oczach szczupleje odkad raczkuje:-D .
 
reklama
Czesc, moj Kuba ma dziesiec miesiecy i wazy jedenascie kilo! Nie wydaje mi sie zeby byl grubaskiem jest wysoki (83cm) ale oczy mamy czesto nie widza wszystkiego:tak: . W dzien malo je, najchetniej owoce a w nocy cycka. Mam nadzieje, ze jak zacznie chodzic to wybiega nadmiar kochanego cialka.:-) Kaszka manna tuczy wiec uwaga! Ja zamiast kaszki gotuje Kubusiowi ryz to dziala bo przestal przybierac na wadze :tak: .
 
Do góry