reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

@StorAnia wszystkiego dobrego. Zaciążenia po odpuszczeniu Ci życzę, albo spełnienia w inny sposób. Kurcze, będzie mi Ciebie brakowało. @InezkaK mam nadzieję, że w tym cyklu się uda i zostaniesz z nami dłużej. Wspomagasz się jakoś lekami? U mnie huśtawka emocjonalna. Raz walczę, raz się poddaję. Szkoda bybyło by ten wątek padł. Mi wygadanie się pomaga a wspólne staranie mobilizuje. Mam nadzieję, że ktoś tu zostanie.
 
reklama
Ja jak już pisałam, próbuję do końca roku. No powiedzmy do 22 stycznia, czyli do 41 urodzin. Jak się nie uda (a czuję że niestety tak będzie) to daje spokój....

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny kochane, prośba do informatyków o likwidację konta StorAnia została wysłana.
Za wszystkie trzymam kciuki i oby każdej się udało [emoji173]
Kochana, dziękuję. Tobie także życzę aby marzenie się spełniło.[emoji173] W końcu to jeszcze ponad trzy miesiące...

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja wczoraj miałam 2 iui. Szczerze to podeszłam bo podeszłam...robiła mi ją tym razem fajna Pani doktor. Pogadałam z nią o laparoskopii...i raczej jednak jej nie zrobię.
Teraz znów 2 tyg stresu a potem płacz bo pewnie @ przyjdzie..

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry