reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

@Joaszka czemu nie zrobisz? Co Ci lekarka powiedziała?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Laparo da mi tylko informację czy moje jajowody są sprawne czy nie...jeśli są to w sumie ok,ale nic to nie wnosi w zachodzenie w ciążę...laparoskopia nie pomoże mi w ciążę zajść. Można teoretycznie udrożnić jajowod ale sama drożność nie wystarczy...musi być sprawny,z ruchomymi rzeskami itp. A jeśli miałam stan zapalny to oprócz niedrożności spowodowal raczej na pewno inne uszkodzenia...
Jeśli się okaże że oba są niedrozne to i tak zostaje tylko ivf...
Mam 37 lat i jeśli chcę zajść w ciążę to raczej powinnam skupić się na bardziej efektywnych działaniach...Oczywiście mogę dac się pokroić i ewentualnie dalej czekać aż uda się zajść. Ale skoro od roku się nie udaje to raczej nie ma co za duzo czekać...


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozumiem, czyli teraz decyzji o ivf?
Masz tam jakiegoś sensownego lekarza?
A z Twoim jak? Dobrze pamietam, że miał badanie i coś nie tak wyszło?
Robicie powtórkę badania? Bo suplementowaliscie sie, prawda?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Rozumiem, czyli teraz decyzji o ivf?
Masz tam jakiegoś sensownego lekarza?
A z Twoim jak? Dobrze pamietam, że miał badanie i coś nie tak wyszło?
Robicie powtórkę badania? Bo suplementowaliscie sie, prawda?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie robimy powtórki. Ostatnio 2 razy do inseminacji badali (tylko do iui nie badają morfologii czyli budowy). Wyniki ma zawsze na podobnym poziomie...jak podskoczy ilość to spada ruch...jak ruch ok to trochę mniej ale na ogół podobne parametry...
Witaminy brał przed pierwszym badaniem ale jakoś też było bez szału...8 lat temu wyniki podobne chociaż wtedy inne normy i badanie nie komputerowe. A córkę jakoś udało nam się zmajstrować...
Kolejne badania nic nowego nie wniosa

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A lekarza mam fajnego. Chociaż ta co mi robiła iui super babka ale ona tylko 2 razy w tyg przyjmuje w tej klinice...
Sama nie wiem. Raz jestem pewna że podejde do ivf a raz się waham...


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laparo da mi tylko informację czy moje jajowody są sprawne czy nie...jeśli są to w sumie ok,ale nic to nie wnosi w zachodzenie w ciążę...laparoskopia nie pomoże mi w ciążę zajść. Można teoretycznie udrożnić jajowod ale sama drożność nie wystarczy...musi być sprawny,z ruchomymi rzeskami itp. A jeśli miałam stan zapalny to oprócz niedrożności spowodowal raczej na pewno inne uszkodzenia...
Jeśli się okaże że oba są niedrozne to i tak zostaje tylko ivf...
Mam 37 lat i jeśli chcę zajść w ciążę to raczej powinnam skupić się na bardziej efektywnych działaniach...Oczywiście mogę dac się pokroić i ewentualnie dalej czekać aż uda się zajść. Ale skoro od roku się nie udaje to raczej nie ma co za duzo czekać...


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Dokl nie ma co czekac!
U nas tez narazie karmie kp skoncze I od marca szukam kliniki narazie starania naturalnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I robiacy smierdzioszki tez [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hahaha tez marzył mi sie pachnący bobas a mój ciagle śmierdzi rzygami i kupą [emoji52]



atdc9vvjktz16vlw.png
 
Do góry