reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Hahaha tez marzył mi sie pachnący bobas a mój ciagle śmierdzi rzygami i kupą [emoji52]



atdc9vvjktz16vlw.png

Ile ma? Moja 7 mscy a wy Znow starania?
Ja tak I mam nAdZ szybko zajde okres mam mimo ze kp
Hormony badane i ok u ginka ok teraz znow bym musiala Sue przejsc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Peugeotka36
Mój synek ma 6tygodni dopiero, wiec z konkretnymi staraniami czekam na @ bo nadal kp

@wisna kto normalny tęskni za dupka wymazana kupka?
Jak ja żałuje tych lat gdy nie mogłam zajść w ciąże, teraz gdy już starość puka to mi sie zebrało [emoji55]
Trzymam kciuki aby sie udało naturalnie [emoji1307]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Juz za chwile będzie 25 tc.[emoji4] Ogólnie jest ok. Strasznie boli mnie kość łonowa. Lekarz powiedział, że nic na to nie poradzi. Boli jak chodze, obracam się leżąc. Nie jest to fajne. Przytyłam juz 13 kg. Szacowałam, że postaram się zamknąć w 16 kg i niestety cienko się widze w lutym. Pojadę ponad dwie dychy. No ale nic to. Ważne żeby wszystko było ok, a te kilogramy postaram się zrzucić może się uda. Choc do ćwiczeń to ja mam słomiany zapal i chęci zerowe.[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz za chwile będzie 25 tc.[emoji4] Ogólnie jest ok. Strasznie boli mnie kość łonowa. Lekarz powiedział, że nic na to nie poradzi. Boli jak chodze, obracam się leżąc. Nie jest to fajne. Przytyłam juz 13 kg. Szacowałam, że postaram się zamknąć w 16 kg i niestety cienko się widze w lutym. Pojadę ponad dwie dychy. No ale nic to. Ważne żeby wszystko było ok, a te kilogramy postaram się zrzucić może się uda. Choc do ćwiczeń to ja mam słomiany zapal i chęci zerowe.[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Zrzucisz bo Ja mialam + 23 a teraz 7 mscy Po + 2 tylko I bez sportu no byla cc tylko zdrowo jem bez masla kanspki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj Dziewczyny,
ja jakoś po tych wszystkich staraniach...bezowocnych ... jakoś straciłam optymizm, energię w tym zakresie. Oczywiście nadal chcę... ale... może zmienię prace ..a to już mnie wyłącza na jakieś 6M ..
Koleżanka mi mówi..ale pracę możesz zmienić zawsze...a dziecko... tylko możesz mieć teraz..
I to prawda ..ale... waśnie..jest to ale
Chciałabym naturalnie ..bez biegania po lekarzach ... hehehe po stymulatory... ale mam świadomość, ze tak to się chyba nie da.... Zobaczymy.. Do gin jeszcze się nie wybrałam...Muszę iść...sprawdzić czy wszystko ok ... I zastanawiam sie jeszcze nad konsultacją z innym ginekologiem.
Czytam sobie Was a ..jak.. :)
 
Do góry