reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

reklama
Witam wszystkich nie odzywalam się dość dawno tak jakoś nie miałam o czym pisać potrzebowałam też czasu na przemyslenie tego wszystkiego strata mojego aniolka bardzo mnie dobiła pewnie jak każdą z Was nie moglam sie z tym pogodzić potem leczenie wizyty u lekarza i czas leciał za parę dni minie 4 miesiące rozpoczelismy z mezem starania ale strach jest ogromny czytając wasze wpisy pocieszam się ze skoro tylu dziewczynom sie udało to i moze mi też. Bardzo boję sie kolejnej straty i nie pocieszam sie ze bedzie dobrze bo mam swoje lata a czasu nie zatrzymam. Ale muszę wam powiedziec ze jestescie super gdyby nie wasze wpisy ktore czytam codziennie to niewiem czy mialabym taka odwagę starac sie kolejny raz.
 
@Peugeotka36 serdecznie gratuluję. Super wiadomość. Daj znać jak po USG. Ja za parę dni mam mieć @. Oczywiście cały czas mam minimalne plamienia więc pewnie z ciąży nici. Ale następny cykl będzie na lekach. @Zasmucona dobrze, że jesteś. Odezwij się czasem i kibicujmy sobie wzajemnie. @InezkaKp co u Ciebie?
 
@WISNIA cos sie mało odzywalas ostatnio [emoji12]
Dziewczyny u mnie cykl stracony mialam clo w podwojnej dawce i zastrzyk ovitrele i NIC z tego nie wyszlo ...[emoji19]
Od wczoraj bardzo obfita @ i dzisiaj zaczelam nowy lek Lametta zamiast Clostilbegyt moze to zadziala [emoji6]za 10 dni monitoring i moze....


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@WISNIA cos sie mało odzywalas ostatnio [emoji12]
Dziewczyny u mnie cykl stracony mialam clo w podwojnej dawce i zastrzyk ovitrele i NIC z tego nie wyszlo ...[emoji19]
Od wczoraj bardzo obfita @ i dzisiaj zaczelam nowy lek Lametta zamiast Clostilbegyt moze to zadziala [emoji6]za 10 dni monitoring i moze....


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

To już zaciskam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
No mnie tak mocno dwie laski z zamkniętego obrzydziły forum, że się zlikwidowałam ;)

Eee tam badz z nami Po co jakie inne forum zamkniete....

Swoja strona joaszka byla Po iui cuejawe co u niej , tez zniknela...
Dzieki za gratki powaznie niewiem jak to Sue stalo bo przeciez biore thyrox na thyroid tsh wyzsze mam ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Eee tam badz z nami Po co jakie inne forum zamkniete....

Swoja strona joaszka byla Po iui cuejawe co u niej , tez zniknela...
Dzieki za gratki powaznie niewiem jak to Sue stalo bo przeciez biore thyrox na thyroid tsh wyzsze mam ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ważne jak, ważne że się udało!
 
Do góry