reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mam pytanie o surogatkę

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To ja Ci powiem - źle się do tego zabierasz. Nie tędy droga...
 
reklama
Temat powinien brzmieć : szukam surogatki.

Pani doktor da sobie radę bez forum. Jednak jeśli będzie się wypowiadała w takim tonie jak Ty, to współczuję dziewczynie która będzie nawet za duże pieniądze uczestniczyć w tym biznesie.

Nic to nie ma wspólnego z zazdrością. Współczuję i mam nadzieję, że się uda.
 
To ja Ci powiem - źle się do tego zabierasz. Nie tędy droga...
A którędy jak nie znamy ludzi w Polsce tylko pytamy ,i mieliśmy nadzieję że ktoś zna taką kobietę która może ma kłopoty finansowe ,jednak jeżeli to nie możliwe taka znaleźć szukamy dalej
 
A którędy jak nie znamy ludzi w Polsce tylko pytamy ,i mieliśmy nadzieję że ktoś zna taką kobietę która może ma kłopoty finansowe ,jednak jeżeli to nie możliwe taka znaleźć szukamy dalej
Takie kobiety się same ogłaszają. Warto poszukać.
 
Temat powinien brzmieć : szukam surogatki.

Pani doktor da sobie radę bez forum. Jednak jeśli będzie się wypowiadała w takim tonie jak Ty, to współczuję dziewczynie która będzie nawet za duże pieniądze uczestniczyć w tym biznesie.

Nic to nie ma wspólnego z zazdrością. Współczuję i mam nadzieję, że się uda.
Nie zna polskiego to moja siostrzenica ona tylko urodziła się w Polsce wychowała Niemcy a wyszła za mąż Londyn tam robiła praktyki w klinice ,jednak nie widzę tu zrozienia więc nie proszę dalej o pomoc
 
Nie zna polskiego to moja siostrzenica ona tylko urodziła się w Polsce wychowała Niemcy a wyszła za mąż Londyn tam robiła praktyki w klinice ,jednak nie widzę tu zrozienia więc nie proszę dalej o pomoc
Nazywaj tematy na forach : surogatka priv... Jak ktoś będzie miał ochotę napisze. To nie jest temat na dyskusję, jeśli poszukujesz.
No i wejdź w ogłoszenia...
 
reklama
a gdzie jeżeli można spytać, jak my nie znamy ani portali ani dokładnie co gdzie w Polsce nawet polskiej wymowy dobrze
Wpisz w google: zostanę surogatka... Sami musicie znać prawo i dokładnie tego dopilnować już na początku. To jest okropnie ciężki temat, który wymaga uregulowan.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry