• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mam ząbek!!!

reklama
To co ja mam powiedzieć Kinga dalej zębów nie ma, ale dowiedziałam sie dokładnie, że jej tatusiowi wyszedł ząb jak miał 8 miesiecy i jeden dzień:-)
 
ja tam się nie martwię, że Piotrula bezzębny jeszcze. są plusy: nie gryzie mi cyca ;-) a poza tym... fajny jest taki bezzębny :-)
 
Jagoda tez bezzebna, ale chyba raczej niedlugo, bo ida jej dwie dwojki jednoczesnie... Biedna, takie ma dzisila opuchniete, ze jak cos gryzie, to nie wie, ktora strona... :no: :-(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry