reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Witqm kobietki ja starałam sie o 3 dziecko od grudnia 2008, kilka dni temu robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie,wczoraj byłam u ginkologa i potwierdził ciąze jestem w pierwszym miesiącu,nawet nie zdajecie sobie sprawy jaka jestem szcześliwa:-d.
Jestem posiadaczką dwóch wspaniałych córek wiktorii 8 lat i oliwii 5 lat.także moge dołączyć do waszego grona:-)
 
reklama
hej hej :-)

ja też właśnie jestem w 3 ciąży:-) mamy już dwie laseczki 16 i 14 lat, teraz oczekujemy następnego maluszka:-)
 
Hej! MAm dwoch synkow jeden calkiem spory (13) drugi(6,5) jakis czas temu zaczelam marzyc o trzecim dziecku. Mialam mnostwo watpliwosci, ale pragnienie zwyciezylo , jestem w 8 tygodniu ciazy:tak:
Pati - znowu sie spotykamy, my to bez siebie zyc nie mozemy:-)
Moi chlopcy nie wiedza jeszcze o ciazy, ale wiedza, ze o tym myslalam i sa jak najbardziej za!
 
Marcelkowa mama a w którym cylku udało się ci zajsć w ciąze i jakie miałaś najwcześniejsze objawy że jeste fasolka ???U mnie to 1 cykl staran i wyczekuje @ może się nie zjawi mam taką nadzieję .
 
witam wszystkie mamy;-) ja dopiero od czerwca zaczne z mezem starania o trzecie baby:blink::-) mamy 4,5 roczna Zuzanke i 2,5 rocznego Dominika. jesli uda mi sie zajsc to dzieci beda mialy prawie 6 i 4 lata jak urodze,wiec roznica wieku bedzie dobra:tak:trzymam kciuki za te maluszki,ktore juz mieszkaja pod Waszymi serduszkami:-):-):-)i po cichu licze,ze jak u mnie KTOS zamieszka to bedziemy sie wspieraly:tak:pozdrawiam. te mamy,ktore sa w ciazy "polowaly"na konkratna plec:confused:;-)
 
to ja sie dołączam do was.mam juz dwie coreczki, to trzecie nie jest do konca planowane ale i tak sie ciesze z tego:-):-)
 
witam kobietki, skoro WY juz macie pod serduchem nowe to piszcie jak dajecie sobie rade z obowiazkami?Te z Was,kt. maja starsze dzieci pewnie nie maja tak ciezko,ale te z Was,kt. maja maluchy 3,4 letnie pewnie beda musialy sie troche nagimnastykowac,zeby wszystko dobrze zorganizowac. dajcie znac jak ulatwic sobie zycie.my zaczynamy starania za 4 m-ce, moje dzieci beda mialy wtedy prawie 5 i prawie 3 jesli uda mi sie zajsc. mam troche obaw jak to bedzie-z chorobami dzieci,czy finansowo damy rade-wszystkie rzeczy po dzieciach wydalam bo nie planowalismy juz dzieci,ale od ponad pol roku bardzo chce-mamy tylko lozeczko reszte trzebabedzie kupina szczascie jest allegro:tak::tak:piszcie mamy juz zafasolkowane,badzcie dla nas pomoca ;-)bede wdzieczna za kazda rade:cool2:pozdrawiam Was i zycze bezproblemowego przebiegu ciazy:happy2:
 
reklama
Do góry