reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
Dziewczyny widze ze moj watek to byl dobry pomysl:)))czasem tak jak napisala asia trojka dzieci w Polsce to juz wedlug innych jakis wstyd....to bezsens,jestesmydorosle i same decydujemy o tym ile dzieci chcemy miec,wiec glowa do gory i planujmy:)))bierzmy przyklad z szóstkowej mamy:-)-podziwiam cie kochana przedewszystkim za cierpliwosc bo pewnie trzeba miec jej bardzooo duzo przy takiej gromadce,ale za to jaka radosc:))))
 
szustkowa mamo widze że już masz dorosłe dzieci
no ja się najbardziej obawiam reakcji ze strony rodziców jak byłam w ciąży po raz trzeci to nikt nie wiedzał oprucz męża i poroniłam w 12 tyg jak już było po wszystkim to mama mi powiedzalą że dobrze że tak się stało więc się teraz boje
 
asia
o trzecim dziecku myslelismy od 3 lat
w tym roku w kwietniu w 8 tc poronilam i tez usłyszalam od mamy po co Ci problemy, w maju w wieku 33 lat zaszlam ponownie
teraz jestem prawie na poczatku 8 miesiaca i czekam na moją wymarzoną córcie, a rodzina... hmm teraz jest szczęśliwa bo .. bedzie wnusia

Ale to nasze decyzje, my dzieci karmimy, wychowujemy, utrzymujemy
chociaz ciężko jak ze strony rodziny słyszy się nieprzyjazne komentarze
 
ok,poki co musze zmykac do pracy,tak zajrzalam czy cos sie tu u nas dzieje no i dzieje sie:-D:-D:-D:-Dbede za kilka godzinek,piszcie a ja napewno nadrobie:)))))milego dzionka:-):-):-):-)
No wiesz jak my się rozpiszemy to możesz nie nadrobić :-D:-D:-D:-D:-D

Witajcie!
Tak,pracy jest sporo,ale i radości wiele,czasami ubaw po pachy.
Dziękuję Wam!!!
A jakie masz najmłodsze w jakim wieku ?
szustkowa mamo widze że już masz dorosłe dzieci
no ja się najbardziej obawiam reakcji ze strony rodziców jak byłam w ciąży po raz trzeci to nikt nie wiedzał oprucz męża i poroniłam w 12 tyg jak już było po wszystkim to mama mi powiedzalą że dobrze że tak się stało więc się teraz boje
Asiu przykro mi że takie słowa od mamy usłyszałaś :-( nic się nie bój to twoje dziecko i ty je będziesz wychowywać nie mama
asia
o trzecim dziecku myslelismy od 3 lat
w tym roku w kwietniu w 8 tc poronilam i tez usłyszalam od mamy po co Ci problemy, w maju w wieku 33 lat zaszlam ponownie
teraz jestem prawie na poczatku 8 miesiaca i czekam na moją wymarzoną córcie, a rodzina... hmm teraz jest szczęśliwa bo .. bedzie wnusia

Ale to nasze decyzje, my dzieci karmimy, wychowujemy, utrzymujemy
chociaz ciężko jak ze strony rodziny słyszy się nieprzyjazne komentarze

Kochana no nie jest to miłe jak tak mówią.Będzie dobrze :-)

Ja już zrobiłam kurczaka i galaretkę na tort teraz idę sprzątnąć :tak:
 
Przyszlam sie przywitac bo kolezanka ma wpasc na kawke a ja jeszcze w proszku :-p


Milego dnia kochane,pozniej zajrze jak mi sie uda bo mezus wraca o 13tej wiec moge byc dopiero wieczorkiem ;-)
 
Wiktoria mój najmłodszy synek Franciszek wczoraj skończył 20 miesięcy.
Jeśli zaś chodzi o przykre słowa nie tylko ze strony obcych,ale i rodziny,to i ja je słyszałam nie raz:-(.
Kiedy byłam w 15 tc z drugą córcią 11 lat temu,w nocy dostałam okropnego krwotoku,zresztą ciągle wtedy były z ciążą problemy,wtedy moja babcia powiedziała,że mam nie jechać do szpitala,niech sobie poleci.Ale ja pojechałam i moje Słoneczko zostało uratowane i teraz ma ponad 11 lat.A 7 lat temu poroniłam,to słowa też nie były za ciepłe.
Ale nie przejmowałam się tymi rodzinnymi reakcjami tak bardzo,miałam i mam nadal kochającego mężą,który zawsze mnie wspiera.
 
reklama
Do góry