reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
e, wy niedowiarki :shocked2: brzydko, brzydko! :-p

dziekuje wszystkim za cudne zyczonka :-) milo mi okropnie, naprawde :-)

spotkanie super, kolejne niedlugo, az sie Roni rozsypie :-D troche za krotko, musimy sie raz porzadnie nagadac :-)
ja za Istebna i owszem, bylebym nie miala wtedy zaliczen zadnych, ani wyjazdu do Turcji ;-) (zaliczac planuje cosniecos, ale nie wiem, ile mi tych checi styknie na wrzesien)

pogoda dzis burzowa, umieram z bolu glowy, ide spac..
do jutra!
 
Tak, tak...:tak::tak::tak:

Londyn, Szczecin i Wrocław... to rzut beretem przeca:-D

Miłeczko kochana - szykuj Istebną na wrzesień, plizzz :))))

hehe, np jeszcze Lublin, Lublin, kate;-):cool2::cool2::cool2:

Istebna rulez i w miarę dla nas dostępna, Miłka - masz kontakty, my sie piszemy!!!;-)
I jeszcze jedno - chcę poznac Nieostotna!:tak::tak::tak:


a w ogóle to witam bo dopiero teraz mam czas..... Praca i szczyt sezonu wpisdu, poza tym właśnie dziś siostra oficjalnie nas zapraszała na ślub ze flaszka hehe, i ja starościną będę (wiem,ze pewnie już żadna z was nie wie co o starościna, ale to stary polski zwyczaj, generalnie to starościna ,,wprowadza" Młodą w świat mężatek wraz z towarzyszącymi temu zabawami, przesądami itp - zanikający lubelski zwyczaj;-))
tak więc mam z deczka w czubie i jest git :cool2:
 
Hej Kobitki
widze ze sie spotkanko udalo:-D
my strasznie zabiegani... Brunio wczoraj bardzo plakal jak go w przedszkolu zostawialam:baffled::-:)-( tragicznie ze z tym czulam
ale niestety mialam rozmowe o prace i nie bylo wyjscia:-(
dzis za to caly dzien razem:tak:

Aene wszystkiego naj:tak:
Milka witaj:-)

Co do spotkan to niestety trzeba dupke ruszyc...
 
hej laski
wpadam do Was z wielka prosba, szczegolnie do tych co zanja se na zwolnieniach etc
czy jak musze dzis isc do szpitala, a Jaskiem nie ma sie kto zajac, przysluguje Markowi jakies wolne na dziecko? ze szpitala? nie wiem skad...
 
reklama
Roni na pewno przysługuje tzw. zwolnienie na opiekę nad małoletnim
Marek musi zapytać się w kadrach u siebie - co ma tam dostarczyć?
być może wystarczy oświadczenie ze szpitala, a może będzie potrzebne zwolnienie od lekarza?
pamiętaj, że z okazji narodzin dziecka też mu się należy wolne, płatne 100%:tak::tak::tak:
 
Do góry