reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Halo halo...
Wreszcie na dluzej dopadlam do kompa.
Dzieki dziewczyny za spotkanko. Bylo suuuuuuuuuuuuuuper.
Kate z tym poczuciem humoru to mam sie doszukiwac drugiego dna hehe?;-)
Ja tez sie poryczalam w pociagu bo ja na zewnatrz tylko staram sie byc twardziel.:zawstydzona/y:Pawel supertata dla wszystkich dzieciakow.
Nona macie sliczne dzieciaki sliczny domek...ja bezdomna zazdroszcze strasznie oczywiscie pozytywnie no i jestem pod wrazeniem pasji Twojego Macieja.:tak:
Nieistotna fajna z Ciebie dziewczyna troche krejzi na punkcie Filipka ale supermama. Sposob w jaki wyrazasz emocje zrobil na mnie wrazenie. A Fifi w wersji girl heheh ..... boski.:-)
 
Roni przysługuje mu opieka 60 dni w roku , może być wykorzystane w ciągłości, niech M idzie do lekarza powie o sytuacji i lekarz mu da zwolnienie lekarskie w którym napisze że to opieka i wiek dziecka:tak:
 
Na Istebną też chcę się załapać:tak:......o matko chcę bardzo Was poznać.... mam jakieś wyobrażenie o każdej Was , ale rzeczywistość to jednak co innego;-)

Kasu a co z pracą....jaki efekt po rozmowie??? Bruncio...smutno że płakał:-(, ale na pewno się przyzwyczai:tak:
 
tak wogole to Filip dzis znow nasladowal Manke :) darl sie cala noc, nie widomo czemu, gile go zalewaly, od 1 do 3 w nocy ogladalismy mecze w tv by chlopak bylo cicho i troche na siedzaco gile szybciej splywaly
a ja po tych przemarznieciach umieram, a do weekednu chce ozdrowiec by skoczyc pociagiem jeden dzien nad morze :)

Roni trzymam kciuki by poszlo jak najszybciej

Kasu i Milka witajcie

Nona Maciej mial mi podac link do foto ksiazyca
 
Roni dokładnie jak napisała Agutek - od pediatry zwolnienie. A po urodzeniu jest dwa czy trzy dni wolnego na podstawie kodeksu pracy i to jest na zaświadczenie o urodzeniu dziecka (ze szpitala dostajesz) bodajze. A opiekę to powinnaś bez problemu od pediatry dostać. Mój brat ostatnio ciągle siedzi z młodą, bo się z pracy zwalnia i na każdy katar Lilu bierze 2 tygsy wolnego-opieki :-D Marek też może od twojego lekarza dostać zwolnienie na opiekę nad tobą - np. od ginekologa przed porodem czy po porodzie (mój brat miał 2 tyg. od Sławcia po porodzie Zyzi). Pewnie od internisty też może być ta opieka. Generalnie każdy lekarz. :tak:

A propos Istebnej to będę wam z porodówki pisać esy ;-):-D
 
czesc!
Byłam dziś z Filipkiem na dworze, pojechalismy do zabawkowego kupic samochodzik:-) mały zadowolony bardzo!
Teraz mi zasnął..

roni dziewczyny juz wszystko napisały he wiec mi pozostaje tylko zyczyc Ci powodzenia we wszystkim;-)
nieistotna na pewno do łikiendziku wsio bedzie ok:tak:
 
hellou

ja tez wolalabym druga polowe sierpnia, wrzesien z deka ryzykowny, pisalam juz wczesniej.. a sierpien to jak najbardziej!

u mnie nuda..

Kasu
, dzieki.. :-) szkoda Bruniastego, ale to normalne u maluszkow i nieuniknione. moj Fiolek tez ma ostatnio jazdy - przez Maksia - i jak gdzies go zostawiam (moja mama, ciocia, z ktorymi superzabawa i spedzil juz u nich mnostwo czasu) - to placze za mna, jak telefon dzwoni, czy jak ktos wchodzi do domu, domofon i te sprawy. trudno, nie rozdwoje sie, choc nieraz tez mi sie chce plakac, jak slysze placzliwe 'mama, mama, mama' przez telefon.... staram mu sie to wynagrodzic, ale ogolnie to musi sie przyzwyczaic chlopak.. :-(
 
reklama
dzieki za wiadomosc
tyle ze ja jeszcze nie rodze niestety... czeka mnie nasiadowa na patologii z okazji zatrucia ciazowego, nie wiem na jak dlugo, ale znajac pl szpitale to do terminu i jeszcze po
 
Do góry