reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

moj tez zakatarzony plus kaszlacy. kurka. ale to od zebow jak zawsze. ma rozwalone gorne dwojki i stan zapalny - az zolte te bidne dziaselka. dostal wczoraj na noc i dzis w trakcie drzemki czopa.

chyba tez zrobie mu czosnek.. a moze cebulowy lepszy? ktora probowala?
 
reklama
Roniak - trzymam kciuki, oby tym razem poszło szybko i kutecznie!!!:tak::tak:

zdrówka młodym życzę, kurde moja też ma katar....

ps - ja tam za Istebną jestem jednak we wrzesniu.... Nie dostanę ani dnia wolnego w sierpniu:no:
 
Roniak spoko będzie dobrze ja miałam zatrucie ciążowe, jest to generalnie wskazanie do CC, Milak przez zatrucie urodził się siny :-( ale jak bedziesz w szpitalu to tam o Ciebie zadbają :tak:

co do spotkania to w drugiej połowie sierpnia jestem na wakacjach, ale myślę, że zaczniemy się ugadywać pewnie tydzień przed ;-)

kuźwa dziecko mi się zepsuło, kąpać się nie chce, drze ryjoka jakby ją se skór obdzierali :nerd:
 
Hej,

syrop z czosnku polecam:tak::tak::tak: dla mnie o niebo lepszy niż z cebuli:-)

no jakoś tak pusto bez Was:-(

ja też optuję z Istebną we wrześniu, jednak w wakacje mamy różne plany i nie wiem kiedy je zrealizujemy:baffled:

ja też jestem jakaś nabuzowana... a ciśnienie OK, hehe

Roni trzymam kciuki za Was! dawaj znaki

Pozdrowionka od Sugar - nie mają neta... biedaki jedne
ale wsio OK u nich
 
a ja mam troche dola bo pojechalabym gdzies na wakacje, ale raczej nie damy rady finansowo bo juz niedlugo odbieramy mieszkanie i chce jak najwiecej zaoszczedzic :( poza tym nie mam pomyslu na spedzanie czasu z Agatka po pracy, jakos tak mam ze jak wracam to juz mi sie nic nie chce robic, staram sie oczywiscie czyms ja zajac ale nie mam juz pomyslow, a do piaskownicy nie chce mi sie z nia chodzic, kilka razy poszlam, ale widze ze mamuski sie tutaj juz dobrze znaja i nie potrafie sie przelamac zeby probowac nawiazac z nimi kontakt, szczegolnie ze nie jestem raczej typem, ktory spotyka sie na ploteczki z innymi mamusiami i tak sie kolo zamyka :( ech nawet radosci z tego lata nie ma jak nie ma wizji nawet krotkiego wypadu gdzies:(
 
Ostatnia edycja:
pozdrowionka dla Sugar, chcialam dzis wlasnie pytac co z nia...
widac dzisiaj jakis taki smetny dzien, ze jakies takie zetstresowane i nabuzowane jestesmy
 
reklama
ojejku roni a ja juz zaplanowalm ci podroz z Pruszcza do mnie:no:, no co za pech, ale najwazniejsze zeby z Blanka bylo ok

agaton moze uda sie wam choc na weekend wyjechac, a co do spedzania czasu z dziecmi, to u nas niestety tylko place zabaw, chyba ze jestesmy tu nad morzem to wtedy insza inszosc

moja Hanka i Helena to takie kontaktowe sa ze na placu od razu do kogos sie przylacza, a kontaktow z innymi mamami raczej tez nie nawiazuje:baffled:

co tam jeszcze?

w niedziele wyjechali T koledzy od kawalerskiego, szkoda bo mialam sper pomoc przy dziewczynach:-p, w ponidzialek wyjechala moja ciocia, a w weekend pzyjezdza T kolega z zona i corka, goscie, goscie:happy2:

pozdr
 
Do góry