reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Asia, a co się działo z Matim??? :confused::-:)-:)-(

Aenye - dołączam się do życzeń urodzinkowych :-) 1000 latek w zdrowiu i szczęściu!! :-)
 
reklama
przez to wylogowywanie...potem logowanie ponowne a potem wyświetlanie białej strony BB tzn pustej...to mi się coś robi ....a w pracy ostatnio mało czasu na takie historie:crazy:... no nic już więcej nie będę na to narzekać:zawstydzona/y:
 
Juz jestem ale tu naprawde pusto.
Mati dostal silnej biegunki i goraczki 39.8 ,wyladowalismy w szpitalu na Polanki no i stwierdzono wirusa ,dostal jeszcze zapalenia ucha no i dwustronne zapalenie migdalkow ,goraczka podobno przez ucho_Odwodniony byl w srednim stopniu wiec zdazylismy na czas.
 
Joasia - faktycznie przeżycia straszne.... Zdrówka dla maluszka:tak:

Kurcze, u nas leje od południa, brzydko, ponuro... a ja jutro znowu do pracy, nawet napić się porządnie nie mogę;-)
Dziś Ala zapytała mnie czy przyjdę na zakończenie roku szkolnego bo ma mówić wierszyk, a na dzień mamy tez nie przyszłam....Myślałam,że się popłaczę....przeciez nie dostanę wolnego nawet jednego dnia....

jesuuuuu..... ja chce na zasiłek....:no: nie ch ja nie wytrzymam....:no:
 
reklama
Joasia, rzeczywiście fatalnie... i jeszcze wszystko naraz się zebrało :-( Dobrze, że już w domku..

Dita, a Andrzej nie może iść słuchać wierszyka? Współczuję, bo to rzeczywiście dołujące...
 
Do góry