reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

będę w ciąży szybciutko, będę w ciąży szybciutko, będę w ciąży szybciutko... Bodzinko to będzie nasza mantra... he he... a tak w ogóle to pozytywnie zakręcona z Ciebie kobitka:tak::-);-)

A dziękuje bardzo:tak::tak::-D:-D:-D
Mówcie mi jeszcze;-);-)
Bede w ciazy szybciutko:)Bede w ciazy szybciutko:)Bede w ciazy szybciutko:)
Jednak nie udało się:-(Dziś wróciłam z pracy i pokazała sie @:wściekła/y:
Także przed nami kolejny miesiąc.
Będę w ciązy szybciutko, będę w ciązy szybciutko, będę w ciązy szybciutko, będę w ciązy szybciutko czyli w przyszłym miesiącu:-D:-D

Pozdrawiam
czekamy zatem an anstepny,,skzoda,ze nie teraz,,ale ebdzie dobrzeee

no tak scrapkiw ciagaj i to strasznie,,uwaga,,,,
 
reklama
Bry!

Będe w ciąży szybciutko, bedę w ciąży szybciutko:-D

Ale ostrzegam...scrapki straszliwie wciagaja:rofl2::rofl2: Mnie na początku się po nocach śniły;-);-);-)
Juz to wiem , że wciągają.... he he, ale mi to nie przeskadza, jak się "siedzi" w domu to trzeba mieć jakies zajęcie no nie?;-)
 
Gwiazdeczko tak w skrócie... :
Scrapbooking to przede wszystkim metoda ozdabiania stron albumów fotograficznych,
ale myślę, że to co robimy my (a na pewno ja) to bardziej:
scrapbooking digital, polega na artystycznej aranżacji zdjęć za pomocą komputerowych programów graficznych.
Chyba dobrze Ci napisałam, popierałam się definicjami z encyklopedii:tak:
 
mmm no ladna mantra :tak:

u mnie dalej nic , kolejny miesiac mija... przyznam szczerze ze myslalam ze sie uda predziutko ze miedzy dzieciaczkami bedzie gora rok roznicy ale czas mija i mija.. no coz, widac nie pora :happy: ale generalnie sluz mam juz normalny, tak jak przed zajsciem w ciaze wiec moze i plodnosc wraca..

trzymam kciuki za oczekujace :rolleyes:
 
Witam !
Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona:-), bo wygląda na to że i na nas z m. przyszła pora;-)

I tak na początku od razu z pytaniem , bom nie wiem co począć , jutro @ powinna przyjść ale (może jej nie być;-)) a ja złapałam strasznie przeziębienie i korci mnie wziąć coś odpowiedniego jakiś Tabcin czy coś tylko trochę się boje że może się udało :rofl2:
 
Witam weekendowo... ja wiem , że u mnie na bank ciąży nie ma bo temp. spadła (już teraz:baffled:) do 36,5 także ten cykl do końca wytrzymam i do ginka trza się wybrac...

Netgirl odważna jesteś, tak szybciutko drugie dziecko, podziwiam Cię... fajnie jak między rodzeństwem jest mała różnica wieku...dlatego ja chcę już szybciutko zajść w ciążę:-)

Bodzinka to co? staranek ciąg dalszy, na pocieszenie dodam, że za kilka dni do Ciebie dołączę:nerd:

Agula82, kurcze ja Ci nie pomogę, bo od kilku ładnych lat nie chorowałam (puk, puk;-)) także nie wiem co to są leki. Ale skoro czujesz, że możesz byc w ciąży to może zrób sobie herbatę z dużą ilością cytryny i miodkiem...
 
reklama
elisabeth nie ma co podziwiac, wiem ze moje male jest jeszcze male ale oboje z mezem kiedy na nia patrzymy nie mozemy sie doczekac kolejnego dzidziusia, fajnie by bylo gdyby moglo dorastac wiecej dzieci razem.. marzymy o blizniakach :-D
przy czym ja karmie piersia wiec licze sie z tym ze moze jeszcze troche to potrwac...

bodzinka okres przyjemnych staranek przed Toba .. ;-)
gwiazdeczka a Ty jak tam? jakies nowosci?:-D

trzymam za wszystkie mamusie kciuki
 
Do góry