reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Iza wytrwałości i cierpliwości,spokojnie i na luzie :tak:

Agnieszka to nie grypsko a zapalenie bakteryjne :-( Byliśmy w weekend z tym w szpitalu bo tam przyjmował najbliższy lekarz i Alan dostał antybiotyk w płynie na wysypkę którą ma na ciele i antybiotyk w kremie na krostki które ma wokół ust.
Dziś widać jest już lepiej bo krostki zmieniły się na jasny kolor więc jest poprawa i oby tak dalej.
Miałam podejrzenia że to ospa albo różyczka ale lekarz wykluczył te choroby więc jestem spokojniejsza.

lili dzięki:)
Jak widać dziś mam wolne,nie dzwonili po mnie z agencji ehhh
Jednak zdecydowanie wolę piątki hihi :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agnieszka to dobrze, że jest poprawa, super, że w domu jesteś to napewno dopilnujesz i będzie coraz lepiej.
Maja no proszę to udanej zabawy:-), szkoda tylko, że pewnie nici z wznoszenia toastów, bo gdybyś była w ciąży to ja nie widzę tego inaczej. A przecież jest taka możliwość:tak:
Czekajmy cierpliwie ja zacznę panikować dopiero jak mi się zacznie solidnie @ spóźniać.
 
Agnieszka właśnie jest plus tego że dziś jestem w domu.
Muszę podawać Alanowi antybiotyk co 6 godzin.Lekarz nie zabronił chodzenia do przedszkola lecz jeśli pójdzie to muszę pogadać z babkami aby o odpowiedniej godzinie podały dziecku antybiotyk a to można załatwić więc jestem dobrej myśli i liczę że szybko świństwo zginie.

A co u Ciebie Agnieszko?
 
Aga to duży plus u Was, u nas antybiotyku baa a nawet innego lekarstwa dziecku nie podadzą, informowali o tym już na pierwszym zebraniu.
U mnie spokojnie, staraliśmy się, teraz poczekamy, zobaczymy co z tego wyniknie.
Tym razem nie będę panikować, chyba że @ spóźni się z dwa tyg. Mam czas ma być dopiero 8listopada, właściwie to mogę mieć jeszcze płodne dni, ale strzelamy w chłopca więc w owulację, która już zdaje się, że była.
 
Nie Aguś 8 listpada powinnam dostać @, ale w tamtym miesiącu przesunęło mi się o 10 dni więc testować będę dopiero hoho....końcem listopada...napewno nie będzie powtórki sprzed miesiąca, teraz będę cierpliwa...
 
Okaże się nie wiem jak Twój Alanek, ale moja Diana bardzo by chciała dzidziusia, jest bardzo opiekuńcza w stosunku do kuzynostwa. Cieszy ją kiedy może coś pomóc. Bardzo by się cieszyła.
 
hehe mój Alan tam samo jak Twoja córeczka bardzo chciałby mieć rodzeństwo.
Czasami przychodzi do mnie i mówi "mama daj mi brata" a mi oczy na wierz wychodzą :szok: i zastanawiam się dlaczego akurat brata a nie siostrę :-D
Myślę że wiek w jakim są nasze pociechy po woli dojrzewają już do tego aby mieć i mówić o rodzeństwie,opiekować się nim i pomagać rodzicom :-)
Mam nadzieję że i mój synek doczeka się siostrzyczki lub braciszka.
 
reklama
Hej dziewczynki! Tyle naskrobałyście, że nie wiem od czego zacząć :-D
agnieszka.kk mój Wiki też dostał jakiejś wysypki wokól ust. Jak dla mnie wygląda to jak potówki. Żadne kremy nie pomagają i zastanawiam się czy nie wybrać się do dermatologa... Wracajce szybko do zrowia!
izka - ja bym nie wytrzymała :tak: oczywiście trzymam kciuki :tak:
Która mi narobiła strasznej ochoty na fasolkę po bretońsku!!!????? Oddam wszystko za talerz!!!:-D A najlepiej cały garnek, bo talerza to niestety nawet nie poczuje :-D
Dziewczynki wszystkie chcę widzieć na liście lipcówek!!!!!!:tak:
 
Do góry