reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Mógłby spaść śnieg :tak: Ja i tak rzadko teraz z domu wychodzę (zawsze mnie wyganiają, bo sama bym nie poszła) U nas jeszcze tak zimno żeby rękawiczki i czapkę wkładać to nie jest... Chociaż po dłuższym spacerze ręcę marzną na rączce od wózka.
 
Mógłby spaść śnieg :tak: Ja i tak rzadko teraz z domu wychodzę (zawsze mnie wyganiają, bo sama bym nie poszła) U nas jeszcze tak zimno żeby rękawiczki i czapkę wkładać to nie jest... Chociaż po dłuższym spacerze ręcę marzną na rączce od wózka.
U mnie też aż tak strasznie nie jest ale Ja jestem zmarźlak i wolę zawsze się opatulić :zawstydzona/y:

No nic lecę obejrzeć katalog bo M przywiózł,nie długo święta więc czas po woli rozejrzeć się za prezentami.

Zajrzę do was później.Miłego wieczorku życzę:)
 
KlaudusiaNK: Zycze Ci slicznej,slodkiej dziewczynki:-) chociaz pewnie z dwoma chlopcami tez jest fajnie
Ja na poczatku chcialam miec chlopca, ale teraz mysle, ze dwie dziewczynki to tez super sprawa. Beda mialy wiecej wspolnych zabaw, pozniej wspolnego jezyka (a moze tez beda sie tluc jak ja z moja siostra przez dlugi czas:-D).
A jesli chodzi o zasypianie w poludnie, to czekam tak dlugo az mala sama pada ze zmeczenia, albo bardzo marudna jest. przez to teraz nawet zasypia dopiero o 13.wtedy ja pytam, czy idziemy spac, ona kiwa glowa, ze tak i ja klade do lozeczka.Dlugo sie meczylam, zeby zasypiala bez wozka o stalej porze, ale w koncu sie udalo.

U mnie sloneczko bylo, ale zimno (obecnie mieszkamy na Slowacji). Dzisiaj po raz pierwszy ubralam puchowa kurtke i kozaki. Troche sie ciesze, ze niedlugo moze spasc pierwszy snieg.
 
Hej dziewczyny! Ja wczoraj tak kiepsko się czuła, że nie mogłam za dużo odpisywać. Na szczęście dziś jest nowy, o wiele lepszy dzień....

Sajonara
- ja właśnie chciałam też napisać, że mam czasem wrażenie, że Maciusiowi z opiekunką lub w przedszkolu byłoby lepiej, bo wtedy miałby cały czas fajne zajęcia i zabawy, a ja nie jestem w stanie wciąż się bawić, no i też zawsze jest coś do zrobienia w domu...Z testem poczekaj jeszcze parę dni - mam nadzieję, że zobaczysz dwie kreseczki - ja już Ci pisałam, że miałam identyczną sytuację w zeszłym cyklu - mi niestety @ jednak przyszła, ale to nie znaczy, że tak jest w każdym przypadku :) Jednak o wiele więcej jest takich sytuacji, że test wychodzi dopiero po paru dniach od spodziewanej @. Ja sobie obiecałam, że jak będzie kolejna taka sytuacja to zamiast wydawać kaski na testy pójdę na badanie krwi. A Ty masz taką możliwość? Pewnie ta niepewność Cię wykańcza co?? Choć mam nadzieję, że umiesz się jakoś odstresować :))

Halinka
to już 9 tydzień :))) Na kiedy masz termin? Na maj? Kurcze ale super moment na urodzenie dzidziusia!!!! Ja bym tak chciała, no ale w roku 2011 to już nie wyrobię na maj - musiałaby to być maj 2012 - no ale zobaczymy jak będzie :)))

Wszystkie dziewczyny pozdrawiam piątkowo :))

Witaj , wybacz ale nie miałam czasu zajżeć na forum i tak zleciało. Termin chyba bedzie na maja ok.27-29 ale jeszcze dokładnie nie wiem dowiam sie jak pójde do gin, na badania, a mam umówioną wizyte na 15 listopada - dopiero bo nie ma wolnego terminu. Mam nadzieję ze dzidzie dobrze sie rozwija biore folik, ale 3 tyg. zachorowałam na grype i brałam antybiotyk przez ok. 5-6 dni i trochę sie martwie - jeszcze nie wiedziałam wtedy że jestem w ciąży. Przytyłam 1 kg , mam mdłości i strasznie dokucza mi senność - w pracy zwłaszcza w południe nie moge sie skupić i chce mi sie spać.
Kiedyś kupiłam gazete o ciąży i córcia( 4,5 l) znalazła ją i zapytała mnie : dlaczego ta pani ma taki duży brzuch?? a ja na to bo tam dzidziuś rośnie , . Jaka jest ciekawa i wciąż czeka na tego bociana.
lil maja napewno ci sie uda i zajdziesz w ciąże , troche wiary , nadziei a sie napewno uda , ja wierzyłam i mi sie udało po 5 cyklach starań, córcia też jest z 12 maja , i drugie chyba też .
pozdrawiam cie cieplutko i życzę powodzenia
 
Hej kobitki!
Niestety @ przylazla dzisiaj rano:(
Tak strasznie mnie zawiodla intuicja, ale cos w tym cyklu sie zmienilo, bo naprawde mialam ostatnio krotsze i bezobjawowe.
No nic. Trzymam teraz kciukci za Was!
My z mezusiem odkladamy chyba staranka do lutego. Nagle okazalo sie, ze ciezko by mi bylo z malym dzieckiem i w ciazy podczas 2 podrozy i 1 przeprowadzki. Zaczniemy juz na nowym miejscu, czyli w Hiszpanii. No chyba ze hormony nam wczesniej do glowy uderza:))
Zycze milej niedzieli.
 
Hej kobitki!
Niestety @ przylazla dzisiaj rano:(
Tak strasznie mnie zawiodla intuicja, ale cos w tym cyklu sie zmienilo, bo naprawde mialam ostatnio krotsze i bezobjawowe.
No nic. Trzymam teraz kciukci za Was!
My z mezusiem odkladamy chyba staranka do lutego. Nagle okazalo sie, ze ciezko by mi bylo z malym dzieckiem i w ciazy podczas 2 podrozy i 1 przeprowadzki. Zaczniemy juz na nowym miejscu, czyli w Hiszpanii. No chyba ze hormony nam wczesniej do glowy uderza:))
Zycze milej niedzieli.

Przykro mi że @ przyszła:(
Mam nadzieję że doczekacie się upragnionej fasoleczki prędzej czy później:)


Życzę wszystkim miłej niedzieli.
 
Hej Halinka trzymam kciuki, żeby wszystko ok było! Kobiety robią różne rzeczy zanim dowiedzą się o ciąży - no bo czasem to tak późno wychodzi - ale najlepiej opowiedz o swoich wątpliwościach apropo antybiotyku lekarzowi - ja w ciąży też miałam dostać antybiotyk, więc nie zawsze jest to zakazane jeśli jest taka potrzeba.

Kludusia i Agnieszka - u mnie dziś cieplutko - rozkoszuję się pierwszymi krótkimi spacerkami po chorobie i dzień od razu inaczej wygląda.

Sajonara bardzo mi przykro, że @ przyszła - jak się człowiek stara to ciężko czasem się z tym pogodzić - ale jak piszesz to faktycznie może nie byłby ten moment - a staranka w Hiszpanii wow.......Pozazdrościć! Jak długo będziecie tam mieszkać? Chyba ciekawą pracę musi mieć Twój mąż skoro tak podróżujecie!
Wiesz Twoja sytuacja z @ bardzo mi przypominała mój ostatni cykl - dlatego Ci pisałam, żeby nie cieszyć się przedwcześnie - bo jak człowiek czeka to organizm różne dziwne rzeczy wyczynia...No ale na pewno wszystko będzie dobrze, już niedługo zobaczysz dwie kreseczki i oczywiście nas nie opuszczaj :)))

Ja dziś na spacerku spotkałam wiele par z dwójką dzieci i wszyscy byli tacy radośni...Do tego taka pogoda piękna...I cieplutko...I Maciuś spał do 9!!!!!! Wszystko dziś tak optymistycznie wygląda :)))

Życzę Wam super niedzieli!!

Ja właśnie robię frytki na obiad - a co tam dieta........
 
reklama
Witam wszystkich i życzę miłego poniedziałku :-) Czekam na weekendowe relacje - mam nadzieję, że było owocnie :-)

U mnie spokojnie, rodzinnie. Mąż chory, ja zresztą też nie do końca zdrowa. Staranek nie było akurat w weekend, tylko czysty relaks....

Ciążowo nie czuję się w ogóle, nie licząc weekendowych wzdęć - które były jednak wynikiem jedzenia pysznej fasolki po bretońsku :-):-D:-):-D - ale to taki żarcik, na odprężenie i spojrzenie na te wszelkie objawy z przymrużeniem oka :-p:-p:-p

Miłego dnia!
 
Do góry