reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Klaudusia cos ci powiem ( mój tato tak mówi czasem) " g ówno zjesz, g ówno gadasz " ( bez urazy) ale za mało samooceny masz, jestes super laska, buzia cud malina wiec nie gadaj głupot :p Ty chyba nie widziałaś "pasztetów" A Twój chłop to wiedział i widział co bierze wiec wyluzuj :)

Natasza no dobra- stop, nie śmieje sie juz z biednej utuczonej pandy :p hahah
 
reklama
Buhaha!!!!! Fiat Panda!!!! Też taka rozlazła jak fiat po dachowaniu :-D
U mnie codziennie leci kung fu panda, bo to Wikiego najukochańsza bajka a ja się gotuję jak słyszę jak Wiki woła: Mama Po Sifu!!!!AAaaaaaaa!!!!
Rysica no brzydka brzydka i to jak!!!!
Mamusia młoda byłam to wziął a teraz już jakiś przebieg mam to wypadałoby zmienić :-D Ale jeszcze nie sypię się jak fiat panda po takim przebiegu hehe :-D
 
Ostatnia edycja:
Natasza najlepiej od razu na odsysanie tłuszczu :-)
Mamusia jeszcze dopiszę: jeśli chodzi o wygląd to uważam, że jestem pasztet ale jeśli chodzi o to co mam w głowie to już mam większą samoocenę :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Klaudusia super ze tak myślisz, ale wyglądasz także świetnie, i figurka super nawet w ciązy wyglądasz zjawiskowo, tylko brzuszek urusł a tak to szczuplutka jestes, i w cale nie jestes "PASZTET" :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
dziewczynki wasz pasztecik zmyka, bo jutro do lekarza na 9. Mam nadzieję usłyszeć dobre informacje, że z maluchem będę na święta już w domu. Mam nadzieję, że przytyłam od ostatniej wizyty, bo jak nie to czasem nie wiem czy nie będę musiała z tej przyczyny poleżeć w szpitalu, bo od 29tc waga się nie zmieniła a nawet trochę zmalała...
 
Do góry