reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hehe kurcze u nas studenci nie chodzą, bo za mały szpital :zawstydzona/y: i bym się tylko namęczyła dla starych konowałków (no chociaż ten jeden to można na nim oko zawiesić :-D)
Jutro idę do lekarza to poszukam czegoś, bo jak coś tam nie teges to zaraz chodzę zła jak osa, bo nie lubię mieć problemów między nogami... :-D
Mój mąż to powiedział, że czymś innym może tam poszperać ale nie maszynką... :-)
 
reklama
Jak na głodzie to i przez takie krzaczory da radę :-D Byle by trafić :-D
Ostatnio owieczkę wyczaiłam, bo odstraszałam swoim zdjęciem na avatarze :-D
 
Klauduśka, ale jak mi położna na Patologii opowiadała, to podczas porodu nie tną całości, tylko taki wąski paseczek tam, gdzie ewentualnie nacinać będą... Więc tym się w ogóle nie przejmuj, ba, nawet lepiej, jak oni Ci tylko ten kawałeczek wygolą, i tylko to będzie swędziało, a nie cała :-D
No, chyba że gdzie indziej golą całą, ale chyba by im się nie chciało???
 
Oj jak pamiętam to przy Wikim nie czaiła się i dawała po całości :zawstydzona/y: ale mi to było i tak wszystko jedno, chciałam tylko urodzić.
A tak w ogóle teoretycznie nie trzeba być ogolonym do porodu to zależy od kobiety jak chce. A kiedyś w poradni K wisiało, że trzeba zabrać ze sobą golarkę, bo szpital ma problemy finansowe :-D
 
a mnie sie o uszy obiło ze u mnie bedzie złobek :szok: no w szoku jestem ogromnym ale jak bedzie to super :) moje miasto w końcu wkracza w XXI wiek :-)

Rysica- Twoje oczko pięknę, a Twoj avatar Klaudusia nie odstraszał !!!!!!!!!!!!!!!! nie gadaj głupot ciężaróweczko :pPPPP
 
reklama
Do góry