reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

hej Dziewczyny,

Cisza tu u nas...Ja dopiero sie obudzilam, a juz 11:-) Reszta rodziny spi nadal. Idziemy dzisiaj na przyjecie zareczynowe do kuzynki meza:-) Co tam u Was..
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
hejka IiM
My też się dopiero ogarnęliśmy ;) Mieliśmy jechać na Pola Mokotowskie, ale burze zapowiadają i cholercia nie będziemy ryzykować... A szkoda, ehhh
ale widzę, że pierwszy pomiar zrobiony :D:D:D ja jutro odbieram termometr :D
 
Tak mam taki dla dzieci elektroniczny z Polski.Wczoraj zmierzylam na probe w ustach i bylo okolo 35:-)) a w ustach 36.6, wiec bede mierzyc w ustach. Zrobilam kilka odstepow w mierzeniu w ustach i zawsze wychodzilo tak samo, wiec dzisiaj rano zaczelam pomiary:-)

Kurde moj M chory, oby nas nie pozarazal!!! Zawlaszcz Meli...

O Rysica, dopiero teraz zobaczylam, ze jestes w Warszawy:-)
 
IiM - całe życie mieszkałam w Warszawie, ale mieszkanie, z braku kasy, musieliśmy kupić poza Warszawą i w Pruszkowie mieszkam, ale do Warszawy to rzut beretem ;)
A Ty gdzie mieszkałaś?

Kurcze, gdzie ta MOU...
 
Ostatnia edycja:
Mamusia Kubusia - spoznione, ale wielkie gratulacje, niech Ci fasolka zdrowo rosnie:-)

Ryniu ja jestem z Katowic, studiowalam w Krakowie, no a teraz to wiesz gdzie jestem:-)

Kurcze upal mamy niesamowity, M sie zupelnie rozlozyl, nawet sniadania nie zjadl, ma temperature. Nie wiem co z dzisiejsza impreza, a co gorsza co znim. Do lekarza isc nie chce, jak to chlop... Lekarstw oczywiscie tez nie. Dalabym mu plukanke do gardla z wody i soli, ale na 100% nie bedzie chcial. Teraz sobie spi, a ja nawet pod prysznic nie moge isc z ta mala lobuziara u boku:-)
 
MOu - no ty sie odezwij dziewcyzno !!!!!!


Iza- teoretycznie powinna byc zaznacozna jako zkalocona bo tempke sie powinno mierzyc po przepsanej nocy lub po minum 3 godiznach ;p wiem wiem czepiam sie ;p zrob rosołek jest najlepszy ;]
 
Kasiurek, u Was też tak paskudnie? Rany u nas od rana leje! Nawet burza przeszła, miałam nadzieję, że przyjdzie i przejdzie i słońce wyjdzie ale nic z tego... Pada, szaro, buro i ponuro... :/
 
reklama
kurcze wpadlam na moment i z ciekawoscia czekalam ze jest pozytywna informacja od Mou a tu widze ze cisza....oby wszystko bylo dobrze i po prostu z tej radosci zapomniala co to komputer;p

a ja tak klelam na poczatku na te testy ciazowe bo pokazywaly sie 2 paseczki i oczywiscie za wszelka cene dopatrywalam sie ze iemniejszy jest ten wlasciwy ale dzisiaj byl bez dwoch zdan!!! i to by znaczylo ze leki dzialaja i owulacja wrocila!!!!jupiiii!!!!!!!!!!!!!!!
nie moge sie dalej dozdzwonic do gina ale jutro jeszcze sprobuje jesli odbierze to pojde jeszcze na usg zeby miec pewnosc ale i tak juz jestem happy:) teraz tylko pytanie jak rano wyszedl pozytywny test to kiedy najlepiej sie poprzytulac???
u nas sloneczko piekne pol dnia siedzielismy na basenie ...woda troche chlodna wiec malutki tylko z babcia na kocyku ale i tak bosko bylo:) teraz obiadek i druga sesja;)
 
Do góry