reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
z takim malym brzdacem to chyba faktyznienajlepsze rozwiazanie ;-) tym bardziej, ze dzieci czesto wymiotuja szczegolniew upaln dni ;-)

Ja sie ciesze,ze termin na kwiecien - idealnie ;-)
 
Witam nowe ciężaróweczki kwietniowe :) Bardzo dziękuję dziewczyny za podpowiedzi w sprawie wyjazdu :) przed samym wyjazdem mam wizytę u gina i na pewno się wszystko wypytam a teraz jak byłam na pierwszym USG to tak wstępnie się pytałam i lekarz nie miała żadnych przeciwskazań :) więc nic tylko się cieszyć na wycieczkę i powoli pakować :)Moje samopoczucie jest w miarę ok, troszkę szybciej się męczę i zaczynam mieć ochotę dosłownie na wszystko więc muszę się strasznie pilnować :p aaa no i bardzo szybko się denerwuje :p mąż się śmieje że to dopiero początek a co to będzie dalej hihi :pTrawa - my teraz na początku lipca byliśmy w Zakopanym (700km) i autostradą zajęła nam trasa 7h :) i wcale nie szaleliśmy :) korzystaliśmy natomiast z autostrad :))))Nikusia SUPER beta :)))))Pozdrawiam Was dziewczynki bardzo serdecznie :) miłego wieczorka :)
 
Witam miłe Panie!
Mam nadzieję zostać kwietniową mamą. Termin z kalkulatora to 08.04, termin od ginekologa poznam dopiero podczas kolejnej wizyty, 02.09.
Jestem już mamą 3 letniego synka.
No i jestem pełna strachu, bo mam skończone 35 lat, więc do najmłodszych nie należę.
 
barefood - witaj i gratulacje, nie martw sie 30-stek jest tu więcej. Ja mam 34 i jestem pełna dobrych myśli!
Miłego dnia wszystkim życzę!
 
Hej słoneczka
Ja od wczoraj plamie na brązowo , pojechałam do szpitala na ip ale kazali mnie przyjąć na oddział. Zrobiono mi usg i zbadano , lekarz powiedział , że żadnej ciąży nie widzi :( . Wypisałam się na własne żądanie i pojechałam prywatnie do lekarza. O 20:30 miałam wizytę zaczęłam plamić żywą krwią. Lekarz mnie uspokoił i powiedział ,bym nie panikowała bo na wczesnym etapie krew nie zawsze musi oznaczać jedno. Biore dupka , dzisiaj dalej na brązowo plamie , jeśli moja wczorajsza beta będzie ok to w poniedziałek mam zrobić następną , jeśli nie przyrasta odpowiednio to mam odstawić dupka. Walczymy o tą fasolke bo jest szansa na uratowanie. Trzymajcie kciuki słoneczka:)
 
Cześć z rana - i to chłodniejszego rana ;-)

barefoot - witaj i nic się nie martw, wszystko będzie dobrze ;-)

jaga - trzymaj się, będzie dobrze!! Zaciskam mocno kciuki ;-)

Ja ciągle boję się umówić do lekarza, chyba w przyszłym tygodniu zadzwonię i się umówię. Powiem dokładnie o mojej sytuacji (niedawne poronienie) i pewnie mi doradzi kiedy najlepiej przyjść ;-) Ale jakoś mi się nie spieszy i odwlekam to póki mogę....
 
Trawa - ja około 10 godzin z moimi maluchami jadę do Amsterdamu. Wystarczy po prostu więcej przystanków robić i będzie ok. Ostatnio jak bylo gorąco to zrobiliśmy dodatkowo cztery połgodzinne przystanki, żeby się trochę rozprostowali. I daliśmy radę. Ale niestety byliśmy dwie godzinki później.

barefoot - w takim razie trzymamy kciuki aby było wszystko ok. Głowa do góry i witamy na pokładzie ;-)

jaga - trzymamy kciuki, oby wszystko z fasolką było dobrze.

ni_kusia - szybko umawiaj się do lekarza. Nie ma co czekać. Zwłaszcza jeśli miałaś wcześniej poronienie.

Evelinkaaa - ja też mam ochotę na wszystko i właśnie o to wczoraj pokłóciliśmy się z moim mężem - dodatkowo jeszcze w rocznice ślubu. Także rewelacja. No i dziś się rano nie odzywaliśmy. Zobaczymy jak długo to potrwa...;-)

Miłego dzionka kochane:-)
 
reklama
Ale mi się chce spać, masakra jakaś....

Dziewczynki, czy wiecie co jest dobre na zaparcia w ciąży?? Sam początek ciąży, a takie dolegliwości mam...W 1 ciąży to miałam nawet rwę kulszową w 7m-cu, to zaparcia przy tym to pikuś ;-)
 
Do góry