reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

ja mam śluz własnie taki biały wodnisty praktycznie od początku, non stop tylko gonie wkładki wymieniać, a po luteinie jeszcze więcej bo dodatkowa ta tabletka rozpuszczona wypływa, sorry za wyrażenie :)
 
reklama
Rany ale tu tłok,ja wczoraj po 22 dopiero z pracy wróciłam i dziś to samo także tylko się witam szybciutko i uciekam do pracy.
Mnie mdli nie miłosiernie i słabo mi cały czas mam nadzieję ze to dobry objaw i fasolka jest,jutro chwila prawdy wizyta koło 17,dam znać jak wrócę.
ANIOLEK za ciebie też kciuki trzymam i przyjdę oglądnąć piękne pikające serducho:tak:.
MIŁEGO DNIA
 
A ja sie posprzeczalam z Mężem,poryczalam sie i ogólnie jestem dzis taka rozbita. :-( Zajelam sie robieniem golabkow w papryce i mam nadzieje,ze mi sie jakoś humor unormuje...

Ja śluz mam również taki mleczno-przezroczysto-ciągnący. :zawstydzona/y:
 
Witajcie dziewczynki :-)

Ale nas już dużo :) witam nowe mamusie :)

Madziolina ja cały czas się denerwuję czy wszystko jest i będzie ok, tyle się naczytałam o wczesnych poronieniach że każdego dnia cieszę się że samopoczucie dobre i żadnego plamienia i tylko czekam do końca tego I trymestru i wtedy już będę spokojniejsza :) a jeszcze przede Mną ten wyjazd za granicę w 9 tygodniu czym też się denerwuje ale staram się myśleć pozytywnie że wszystko będzie dobrze :)

Ja dzisiaj w końcu wyssałam się, aż do 9:30 bo na 14 dopiero do pracy :) brzuszek już raczej nie boli, tylko strasznie mi się odbija no i co najgorsze przeprosiłam się z czekoladą i wczoraj kilka ciastek pochłonęłam :( ale staram się trzymać :)

Miłego wtorku dziewczynki jeszcze tylko środa i jak ktoś wziął piątek wolny to DŁUGI WEEKEND :-D:-D:-D
 
Właśnie zjadłam zupę i jakaś taka niedoprawiona mi się wydawała :baffled: Ale na razie nic nie dodaję, bo obawiam się, że to ja mam spaczony smak :szok: I coś czuję, że albo jeszcze coś zaraz jen albo wezmę więcej kanapek do pracy bo będę głodna :-D

Ja też mam więcej śluzu, muszę wkładki nosić (a nie lubię) bo mi mokro :sorry:

A macie jakieś bóle brzucha? Mnie wcześniej coś lekko pobolewał, a teraz od czasu do czasu czuje jakby takie kłucie :baffled:

Milenka trzymam kciuki za wizytę :tak:
Agutka czyżby już wahania nastrojów? Poprawy humoru i pogodzenia z mężem życzę.

Ja tylko dzisiaj do pracy i od jutra długi weekend :-):-):-)
Jak zwykle jedziemy biwakować i łapać rybki. Trzeba korzystać, bo to jeden z ostatnich wypadów w tym roku. No a ja to pewnie jeszcze długo nie pojeżdżę ;-)
 
U nas dzisiaj poczatek walki z odstawianiem synka od piersi czyt. nauka zasypiania. On sie juz nie rwal do piersi od jakiegos czasu, ale usypiac inaczej nie potrafil, przynajmniej jak ja bylam w domu. Popoludniami zostaje z babcia jak ja ide do pracy to spi najczesciej na spacerze. Czasem w domu tez jej zasnie ale nie wiem jak ona to robi. Chyba go buja na kolanach. Ale jak ja probuje go przytulic, ukolysac to sie nie daje, wyrywa sie. Dzisiaj sie uparlam i drzemka przedpoludniowa bez cyca. Poczatek byl obiecujacy, ale skonczylo sie na polgodzinnym placzu. Ale nie ustapilam.

Oho wlasnie sie obudzil. Spal prawie 1,5 h wiec niezle. Ale koniec relaksu.
 
marcia ja tez we wrzesniu bede leciec za granice na Fuertaventure i Lanzarote na prawie 2 tyg, ale lot samolotem i to z jedna przesiadka, tez w ok 9 tyg i ja nie wiem, czy powinnam, maz powiedzial, ze jak lekarz powie, ze nie to nie polecimy...

Zaraz dziewczyny zasne.....
 
Agutka - ja też dziś się pokłóciłam z mężem, ale już jest ok. Przyznaję, że miał sporo racji, bo pożarliśmy się o bałagan w domu. Coś od kilku dni nie mam sił i natchnienia na sprzątanie... A co to za gołąbki w papryce robisz?

marcia - powodzenia zatem z synciem, no i konsekwencji ;-)

edysiek - korzystaj z pogody póki jest :-) Ja także mam jakieś dziwne pobolewania w dole brzucha od czasu do czasu...

Evelinkaa - aż Ci zazdroszczę tego wyspania się:-) Ja wczoraj miałam duży problem, żeby zasnąć, a dziś się wcześnie obudziłam...

milenka - trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę &&&&&&&&&&&
 
Cześć dziewczyny,

Mnie dopadło przeziebienie. Mąż mnie zaraził. Gardło i kaszel. A jutro muszę iść do pracy... Jeszcze tylko do soboty i 2 tygodnie wolnego. Juz sie nie moge doczekać.

madziolina u mnie tez duzo śluzu. Mleczno-rozciągliwy. Dziś piersi mocniej bolą, no i oprócz tego nic więcej sie nie dzieje.

Z tym lataniem samolotem to chyba nie powinien byc problem. Moja koleżanka z pracy właśnie poleciała do Polski a jest w 25-26 tc. Jak nie ma zagrożenia ciąży to bez problemu lekarz powinien pozwolić.

marcia331 ja karmiłam piersią bardzo długo. Ponad 18 miesięcy. Córa sama przestała chcieć cyca. Stopniowo jadła coraz mniej i przestała... Właśnie najtrudniej kiedy dziecko traktuje cyca jako usypiacz:-).

milenka &&&&&&&&&&&& za wizytę!
 
reklama
Witam wszystkie mamusie i dzieciątka :*:) Jestem jeszcze przed wizytą u lekarza, ale termin z oluwacji mi wychodzi na 15 kwietnia. Mam 16 miesięcznego urwiska i delikatnie mówiąc boję się co to będzie jak we dwoje będą rozrabiać:) Pozdrawiam Was wszystkie:-)
 
Do góry