reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Dzieeeeeeeeeeeeń dobry bardzo! :-D

Po pierwsze,to gratuluję nowym Mamusiom,a na Ciebie Niunia,czekam niecierpliwie baaaaaardzo! :-* :-)

Witam się w końcu po dłuższej przerwie,ale jestem po prostu tak zafascynowana podwójną rolą Mamy,że szkoda mi czasu na kompa,hehe. ;-)
Jest pięknie,cudnie,wspaniale! :-D Kubuś je wyłącznie z piersi,więc jestem strasznie z Niego dumna! :-D I chyba mu to służy,bo przez 2 dni w domku przybrał na wadze ok. 150g. :-D Wczoraj byłą u Nas już położna,więc mi go zważyła i powoli zaczynamy odzyskiwać wagę,więc mam nadzieję,że do czwartku uda Nam się wrócić do tej porodowej. :tak: :-)

Wszyscy Maluszkiem zachwyceni. :-D Ahhhhh normalnie Babeczki,latać po schodach - mi to chyba pomogło. ;-) Bo na prawdę,tego stanu nie da się opisać z żadnym innym. :-D

Idę troszkę ogarnąć mieszkanko i wybieramy się zaraz na spacerek,bo w czwartek wietrzyliśmy się tylko trochę na podwórku. ;-)

No i od wczoraj,mój Syn ma nadane już oficjalnie imiona: KUBA OSKAR. :-D

KOCHAM MOJE DZIECI I MĘŻA PONAD WSZYSTKO!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
 
reklama
Hej!!!

Tylko wczoraj mnie n ie było a tu juz DJMKA, Nieznajoma, Marteczka moje GRATULACJE !!!!
Ale szybko idzie:-) Zostaje nas garstka na kwiecień. Nie wiem dlaczego ale mam przeczucie że jednak wczesniej nie urodzę, a może i nawet przenoszę. Nic sie u mnie nie dzieje, żadnych objawów, bóli, no pozatym że wczoraj rano miałąm lekkie skurcze.
W sumie nie śpieszy mi sie ale juz zazdroszcze tym co maja maluchy przy sobie :-)

Edysiek - i umnie słonka brak, ale mówili ze popołudniu na dolnym ślasku ma byc i ma byc najcieplej wiec tak sie nastawiam.

No juz dawno nie było Sandry i tej dziewczyny co mieszka w Kanadzie, kurcze zapomniałąm jej nick.

A tak życze Wam udanej soboty, ja mam w planach dzisiaj po pracy poprasowac juz posciel i może cokolowiek przyszykowac do torby dla małego, ale jeszcze nie wsadzam bo boje sie że zaraz urodze :-D
 
Witam mamusie za niedługo zawsze maluszki będą z Wami czy myślałyście o sesji dla nich? Dzieci tak szybko rosną i zmieniają się warto jest zatrzymać ten czas na zdjęciach :-). Poszukuje małych modeli i modelek może któraś z was byłaby zainteresowana? Sesja darmowa!
Moje zdjęcia możecie obejrzeć tutaj https://www.facebook.com/maleaparaty zapraszam również na maleaparaty.blogspot.com

Życzę Wam samych szybkich i bezbolesnych porodów, a jak już któraś ma swoje maleństwo przy sobie to gratuluje :-)
 
Gratulację dla nowych rozpakowanych mam :-)
Faktycznie u nas to idzie lawinowo :rofl2: Chyba pobiłyśmy z przedwczesnym rozpakowywaniem cały pierwszy kwartał mam 2014.
 
Marteczka- gratuluje!!! ale sie nam dzieciaczki rodza!

Magda Ciosek- korzystaj z ladnej pogody, bo to faktycznie moze byc ostatni weekend z brzuszkiem :-)

Niunia12a- a ja myslalam, ze Ty juz po wszystkim! ni to nie dobrze, zycze, zeby sie rozkrecilo na maxa!

Kroczek_k- naciesz sie Kochana mezulkiem, wspolczuje, ze on tak wyjezdza, ale mus to mus...

Agutka ZG- ale nie bije od Ciebie pozytywna energia, super, bardzo sie ciesze i zycze, zeby bylo caly czas pozytywnie!

Oliwia55- ja tez nie mam zadnych objawow porodu, zadnych skurczy nawet, a jestem blizej rozwiazania niz Ty, tylko maly sie rusza i wygina, ze czasem nie wiem jak mam siedziec...


A u mnie sloneczko piekne, ogarnelam troche mieszkanko, zmyware wstawilam, jeszcze wstawie pranie, a maz jak wroci z silki to odkurzy, bo nie bede latac z odkurzaczem!
Maz wczoraj wrocil ze sklepu z litrowym opakowaniem lodow :szok: dzis sobie zjem! a co!
Zwazylam sie dzis i mam prawie 11 kg na plusie!
 
Marteczka- gratuluje! :-). Kolejny kwietniowy dzieciaczek jest już z nami :-)

Agutka - widzę, że macierzyństwo Ci służy:-) Super się czyta takie radosne posty.

My wczoraj zaliczyliśmy pierwszy wózkowy spacer z Emmą. Fura sprawuje się rewelacyjnie :-) Jestem z wózka bardzo zadowolona, Emma chyba też, grzecznie spała. Najbardziej zdziwiony był pies, bo mu się jakiś dziwny sprzęt pałętał pod łapami ;-)
 
Madzikm, zazdroszczę spacerku! Też się nie mogę doczekać, aż sobie pospacerujemy z Emilką:) I mój piękny wózeczek tak stoi sobie w kącie pokoju i się do mnie uśmiecha i mi mówi, że trzeba go przetestować :-)

Viltutti, Agutka- powiem Wam dziewczyny, że szczytem moich marzeń jest mieć takie nastawienie i humor kilka dni po porodzie, jak Wy macie. Bardzo bym chciała tak samo cieszyć się macierzyństwem:) Zobaczymy, jak to się u mnie skończy, spodziewam się, że zadecyduje to, czy będę miała ciężki poród i ile malutka będzie płakać, a ile spać...
 
Agutka super, że się odezwałaś:tak:. Oby więcej takich optymistycznych postów.
My mamy przerwę na obiadek i dalej ruszamy na dworek.
Jestem mega dumna z mojego Zośka, 3 raz na rowerze i zapyla za dwóch kółkach jak stara:-). Tatuś też sobie rowerek wypożyczył i we trójkę śmigali, a ja na słoneczku się wygrzewałam:-).
Tak sobie wymyśliłam, że fajnie byłoby w przyszłą niedzielę urodzić, wtedy moje dziewczyny by się rodziły 6,16 i 26:-)
 
reklama
Marteczka gratulacje !!!
Kroczek ciesz się mężem i zostaw kompa, w tygodniu nadrobisz :tak:
Patuśka damy radę i jeszcze trochę wytrzymamy :-)
Auliya u mnie też zaczął się 38 tydzień i troszkę jestem spokojniejsza, ale i tak wolałabym jeszcze tydzień poczekać. Tylko czy córcia też zechce czekać to się okaże ;-)
Agutka ale radość bije z Twojego posta, oby tak dalej :-)
Madzik fajnie, że jesteście już po spacerku. Sama już nie mogę się doczekać :tak:

Magda może akurat się uda trafić w datę.

U mnie w końcu pokazało się słoneczko, ale tylko trochę ogarnęłam i coś nie mam siły, żeby jeszcze coś robić. A po za tym stwierdziłam, że trzeba wypoczywać i zbierać siły na przyszłość ;-)
 
Do góry