reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Marcia SUPER PORÓD MIAŁAŚ GRATULUJĘ !!!:-)

Dziewczyny jak zmienia się te cho****e suwaczki bo już nie mam siły szukam i szukam gdzie wkleić ten kod i nic:dry::wściekła/y::eek:???
 
reklama
Marcia gratlacje :) Dorodny synek. Teraz spokojnie odpoczywajcie i dochodzcie do siebie. Super ze tak szybciutko poszło i ze sie nie nameczylas, w koncu cala ciaze mialas te skurcze wiec juz swoje przeszlas.

Ja juz tez zmienilam suwaczek :) w koncu
 
reklama
To już faktycznie prawie nikt się nie ostał... i forum powoli zmienia się z ciążowego w mamuśkowe..
U mnie Misiek bardzo grzeczny :-) nie grymasi z jedzeniem, sporo śpi, prawie nie płacze. Oliwia też nieźle - brat jej się podoba, a jak płacze to każe mi usiąść na sofie i brać go do cyca. Opcja z "karmieniem" dwójki, na razie się sprawdza. Ogólnie - oby tak dalej :-)
Ja czuję się nieźle, ale tak do 10-12 godzin. Potem brzuch mnie zaczyna boleć, blizna ciągnąć itp. Więc ostatnie, wieczorne godz są dość ciężkie.
 
Do góry