reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
masosia- nagrzewaj zatoki solą- podgrej sól na patelni, wsyp do woreczka ( ja używałam skarpetki) i do jeszcze jednej i tak nagrzewaj...mi jedynie to pomagało no i inhalacje....zdrówka
 
Odnośnie Anetki – co z Michelle jak ona w szpitalu? Jezu, biedactwa dwa i jeszcze małż w Portugalii… :no:

Jagna – nie mam fb to jakbyście mogły tu informować na bieżąco co tam się pisze…byłabym wdzięczna :tak:

Masiosia – mi babcia powtarzała, żeby włożyć goździk do zęba, który boli, sama nie próbowałam, ale możesz być pierwsza i może pomoże :tak:

Marcia – mnie telepało po zzo i to bardzo, więc może i trochę w tym racji jest.

Daj znać jakie ciasto dziś zrobisz :-)

Nikaa – gratki pełnych tygodni, coraz bliżej jak dalej! ;-)

Mamusia – ale przynajmniej Twój chłop naprawiać auta umie, a to przydatna umiejętność :-D:-D:-D Gratki ostatniego okienka, ulala, nie szalej za bardzo!

Agnis – no no to rzeczywiście anioł nie mąż, daj spokój niech mojego tego nauczy... :-)

Kainkas – a dziękuję za pamięć, właśnie siedzę w bluzie i mi coś zimno, muszę cieplejszą zarzucić, ale grunt to fakt, iż się zahartujemy, kurcze nie wiedziałam, że tu tak zimno – mieszkamy tu dopiero od parunastu miesięcy :dry:

Flower – Ty mnie chyba pytałaś o Inflancką z tego co się orientuję…to powiem Ci, że mi tam się tak sobie podobało, raczej nie chcę tam znowu iść rodzić, ale poprzednią ciąże prawie całą przeleżałam w tym szpitalu, ale na Twoim miejscu bym spróbowała, bo podobno dużo tam się zmieniło, na pewno lepiej to wygląda, bo remont zaliczony był już pod koniec ciąży jak tam leżałam i laski nie narzekają, a fakt, że bliziutko masz jest nieugięty, choć ja na Twoim miejscu wybrałabym mimo wszystko Żelazną :tak: Ja pojadę tam na 100%. Nie bierz na Inflanckiej sali do porodu, ja wzięłam, zapłaciłam 600 zł. i rodziłam w końcu na zwykłej, nie skorzystałam ani z wanny z hydromasażem (miałam dziurę po zzo i nie można) ani z komfortu rodzenia tam, bo w końcu polazłam do tych położnych i lekarzy i na zwykłej urodziłam – to taka moja rada ;-)

Kasiak – trzymaj tam się dzielnie, na pewno Ci ciężko, a wszystko dla dzidzi już jest, mąż sobie radzi? :-(

Ewa – no Mati bardzo lubił spać na plecach, ale za to na brzuchu ni chu chu, a często miewał kolki i też nie chciał, bo to by mu pomagało.

Gratki za porządne kroki Frania w kierunku odpieluchowania, lada moment będzie goła dupcia bez pieluszki :-D:-D:-D

Co robicie dziś na obiad, bo nie mam pomysłów :angry:
 
Muniuś ja ni robie obiadu, mam kotlety mielone a na 15 impreza więc nie gotujemy dzisiaj :-) a moj m wcale sie za bardzo nie zna na autach, cos tam sam podłubie ale zrobic cos konkretnego przy aucie nie umie i dlatego wkurzaja mnie te jego codziennie pogaduszki pt. alterernator, rozrusznik i akumulator :-(
 
reklama
Do góry