reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Monisia – idź na spacer – babcia i robotnicy Cię wykończą za chwilę
Nikusia – a spływ kajakowy sami organizowaliście sobie?? To ośrodek kojarzysz?? Były wojskowy teraz prywatne stowarzyszenie to prowadzi.
Aneta – Ty w Norwegii czy w raju jakimś żyjesz??
Flower – kurczę wyniki w szpitalu zgubili?? To co się dziwić jak wyniki usg giną po tej tragedii we Włocławku!! Trzymaj się – wytrzymasz jeszcze dwa dni tylko faktycznie małej szkoda
Agnis - no super Pudzian Ci rośnie
 
Witam sie I ja.... wlasnie wstaje I doxzytuje .... wczoraj mialam mnostwo stron dzis juz 10 na mnie czeka heh....

Ewa86 nie martw sieno Aniele ona da sobir swietnie rade, zobaczysz sama ;) niestety nie wiem w co sie moze bawic....bo ja juz dawno zapomnialam ten okres.... tez mam problem, odkad siegam pamiecia Julek byl jie ksiazkowy, ogladac ksiazki tak ale jak tylko zaczynalam czytac tonksiazka bach zamknieta, teraz sam musi czytac ale to sa ksizeczki po 10 zdan takie proste do zapamietywania slow.... a ja mam nakupowanychnpolskich ksiazek I chcialam go strasznie legendami zainteresowac anon d...a nic.... nie intersuja go..... skrocilam tv inusunelam glupie bajki.... ma teraz fiola na budowanie z lego....ale o ksiazkach nawet jie chce slyszec......

Monisia wparuj do robotnikow I zrob im awanture polaczona z ciazowymi spazmami.... beda sie uwijali jak mrowki.... ;) zauwazylam, ze nasi m obrywaja za wszystko w ciazy..... no coz to ich dolegliwosci ciazowe ;) a tak na powaznie 3maj sie.... I spokojnie jeszcze odrobina czasu zostala.....

Koreczek neutrogena najlepszy na swiecie.... I rekawiczkinubieraj


Mamusia synka ale Wam dobrze ja mialam nadzieje ze dzis tez szkola bedzie zamknieta a tu wlasnie musimy wstawac....;/ a co do sasiadki malenstwa to dzieci karmione mm I normalnym czesto maja zaparcia, ja mialam straszny problem z Julkiem, dawalam do picia troszke rumianku a w najgorszych momentach pomagalam termometrem bo meczyl sie bardzo.

Marcia mamy razem dzis 34 ;)

Agnis a Ty sluchaj sie meza ;) reszte pozniej doczytam......


Ewa owocnej pracy, ja jak wroce tousze siasc nad ksiazkami bo kurde jutro mam test.... I zero... jestem strasznie leniwa.....

A wczoraj wyszorowalam caly dom I wieczorwm spojenie bolalo....ale o dziwo w nocy przy wstawaniu przeszlo I teraz tez jakbym nie miala problemu.... ciekawe.... ;) ale ciesze sie.... I choinke sciagnelam , zrobilisny reorganizacje w sypialni..... dobra pozniej wroce bo zaspimy

Milego popoludnia
 
SUSI - Nie jakiś facet nam organizował, on ma też jakieś gospodarstwo agroturystyczne chyba w St Jabłonkach...jak znajdę namiar to ci podam...ale spoko gościo i tanio nas policzył...

NIFLA - STARAM się...ale kurcze no!!! :sorry2::sorry2::sorry2:

Jest ciężko tym bardziej, że na prawdę teraz non stop się słyszy o tych wszystkich tragediach.
9 lat temu miałam robiony posiew na GBS-a i był ujemny, nic nie wyhodowano. Ja podejrzewam, że dlatego tak wyszło, bo ja w tamtej ciąży miałam non stop infekcje grzybicze i praktycznie non stop miałam aplikowane jakieś globulki więc w sumie prawa pod koniec ciąży już nie miało co tam wyjść...
Zdam się na mojego gina, co on zadecyduje tak zrobimy. Zresztą 13 Lutego mam USG i jeśli młody mało przybrał podejrzewam, że weźmie mnie do szpitala i już sam będzie monitorował wszystko..TAKĄ mam nadzieję :tak:

MALPAWZOO - a co zrobisz jak powiedzą ci, że LIMIT na NFZ wyczerpany???? :confused::happy2: No bo skoro można to wiesz ;-)
 
Nikusia ale ona miala cc i mala wczesniak zaledwie 2kg. Ona sama ma straszna infekcje teraz :tak:

Dobrze ze dowiedzialas sie o gbs za wczasu i wszystko dobrze bedzie. Dostaniesz antybiotyk :tak:
Mi przy malej wyszedl w 39tyg dopiero, dobrze ze wczesniej nie urodzilam. A i tak stracha mialam czy wszystko ok z nia bedzie. Jest okazem zdrowia :) w zyciu z nia u lekarza nie bylam jeszcze
 
Anetka - A widzisz ja się dodatkowo martwię bo Domiś malutki...a jak ostatnio brzuszek mierzyłam to 3cm mniej w obwodzie ...może akurat się tak mały ułożył...No ale mimo to martwię się też, że on malusi się urodzi...Ale...

Na razie czekam, biorę macmiror więc może wytłucze co najgorsze i najbardziej niebezpieczne (mój gin wie co robi)...a 13 lutego po USG i po wizycie będziemy wiedzieć co dalej!!!!

Dobrze, że Michell to okaz zdrowia...to ważne bardzo!!!:tak:
 
Torbę kupiłam o taką TORBA NIKE BA3233-067 r.M HIT NAJTANIEJ !!! (3860744594) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. potem jeszcze się przyda na jakieś wypady powinnam się do niej zmieścić a dla dzidzi spakuje najwyżej taką malutką jak mi tu rzeczy jej się nie zmieszczą. Jutro się pakuję.

Anetka Norwegia to mega socjalny kraj i do tego nie wiedza co to deficyt budżetowy oni nadwyżki mają więc dbają o swoich obywateli jak mogą zwłaszcza tych małych.:-):-)

Secreto trzyam za wizytę &&&&&.

Agnis gratki wizyty a twój mały to już kawał chłopa u mnie pewnie Klara będzie na wyjściu ważyć ok 3 kg.

Susi a gdzie twoi jadą na te narty ??
 
reklama
Ścierałam warzywa na tarce do surówki i starłam sobie przez przypadek kawałek paznokcia przy jabłku :no::no::no:
Mamusia - ja wprawdzie nie spałam, ale też roboty jeszcze mam od groma :eek:
Mrówkaa – dokładnie wiem o jaką koszulę za 19 zł. Ci chodzi i też chcę ją kupić do porodu właśnie, nawet pisałam o niej tu na bb wcześniej :tak:

Flower – no właśnie ja też tak myślę o Karolince, że może być jej smutno, ale da radę, musi dać. Zwiedzaj porodówkę w międzyczasie huehuehue :-)
Trzymam &&& za dobre wyniki! :tak:

Agnis – ale masz dużego chłopaczka, no no, gratuluję! :-)
 
Do góry